Güncel

MEMUR-SEN'DEN TANIŞMA VE KAYNAŞMA YEMEĞİ

MEMUR-SEN'DEN TANIŞMA VE KAYNAŞMA YEMEĞİ

1 Şubat 2019 07:04
-A

+A


Kırşehir Memur-Sen tarafından tanışma ve dayanışma yemeği düzenlendi.  Yoğun bir ilginin olduğu tanışma ve dayanışma gecesine Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci Eğitim Bir-Sen Başkanı Fatih Mehmet Yavuz, Sağlık-Sen Başkanı Cuma Köysüren, Toc-Sen Başkanı Duran Seçen ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı. 
         Toplantıda kısa bir konuşma yapan Sendika Başkanı Fatih Mehmet Yavuz, " Zor bir süreçten geçerek birçok arkadaşımızla gece gündüz çalışarak şube başkanlığına ulaştık. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan aileme, arkadaşlarıma bizim için duasını esirgemeyen gönül daşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bütün eğitimcileri layıkıyla temsil eden, birlik ve beraberlik içinde çalışan bir sendika olacağız. Bizleri kırmayıp davetimize icap eden Sayın Yaşar Bahçeci'ye ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.
         Sendika Başkanı Fatih Mehmet Yavuz'un konuşmasının ardından söz alan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Eğitim - Sen  Sendikası'nın geniş bir kitleye sahip olduğunu vurgulayarak bu davetinden dolayı teşekkür etti. Başkan Bahçeci, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere değinerek şunları söyledi, " Kırşehir'e hep yenilikleri yaşattık. Başkalarının hayal edemeyeceği projeleri yaptık. Proje üretmek, vizyonunu ortaya koymak ve insanların alışkanlarını değiştirmek için mücadele etmek gerekiyor. Korkmadan ve makam peşinde koşmadan doğru olanı yapma arzusu içerisinde olduk.
Stratejimizi coğrafi bakımdan büyümeye müsait yapısı olan şehrimizin modern bir anlayışla dizayn edilmesi, büyümesinin bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmesi yönünde geliştiriyoruz.
         Kırşehir'in geleceğe daha güvenle bakmasını sağlayacak belediyecilik anlayışını benimseyerek çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Şehrimizi Türkiye'nin dikkatini çekecek bir parıltıya dönüştürmek için azim ve kararlılıkla çalışıyoruz.
         Görevde 10 yılımızı doldurmak üzereyiz. Kırşehir halkına vaat ettiğimiz vizyon projelerin tamamını bitirdik. Bu projelerimizin biri yükselirken diğerinin temellerini attık. Bir başkasının hazırlıklarını ivedilikle başlattık. Seçim döneminde vaat ettiğimiz vizyon projeleri hayata geçirirken bununla birlikte vaatlerimiz arasında bulunmayan, yapılmasını zamanın görevi saydığımız projelerin hayata geçmesi için de çalıştık" dedi
BAŞKAN BAHÇECİ PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesinde projelerini açıklayacak.
Kırşehir'de 2 dönemdir Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve 3. dönem başkanlığı için aday olan Yaşar Bahçeci, Kırşehir'de 3 dönem üst üste seçilerek tarihi rekor kırmak istiyor.
Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde 2 Şubat tarihinde düzenlenecek ve halka açık toplantıyla tanıtılacak projeler ile Kırşehir'in geleceğine yön vermek istediklerini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, proje açıklama toplantısında 'Sözümüz Ahittir Eserimiz Şahittir' sloganını kullanacak.
Kırşehir'de Belediye Başkanı olarak seçildiği 2009 yılından bu yana görev yapan ve şehre Ahi Külliyesi, Kent Park, Masal Parkı, Güzler Evcil Hayvanlar Parkı, Açık Hava Astronomi Müzesi, Kentsel Dönüşüm, Şehirler Arası Otobüs Terminali, Altyapı çalışmaları gibi bazı projeleri kazandıran ve yeni dönemde de yeni projeler kazandırmak istediklerini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 2 Şubatta Kırşehir'e kazandırmak istedikleri projeleri halka anlatacak.
2009 yılı Nisan ayından itibaren Kırşehir'de 99 proje hayata geçti. 830 milyon liralık yatırımın yapıldığı projeler hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Kırşehir'e vizyon katacak projelerimizi halkımızın katılımı ile açıklayacağız. 2009 yılından itibaren yaptığımız ve asla vazgeçmediğimiz şey, ortak akıl oldu. Hayata geçirdiğimiz her projede halkın onayını aldık ve günlerce süren istişare toplantıları yaptık. Nasipse yeni dönemimizde de yine halkımızın katılımıyla projelerimizi açıklayacağız. “dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku