Güncel

MHP Çiçekdağı ilçe seçim bürosuna ,COŞKULU AÇILIŞ

MHP Çiçekdağı ilçe seçim bürosuna ,COŞKULU AÇILIŞ

12 Şubat 2019 07:16
-A

+A

 
31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler için Milliyetçi Hareket Partisi Çiçekdağı İlçe Teşkilatı seçim bürosu açıldı. Pazar günü yapılan seçim bürosu açılışına MHP Kırşehir teşkilatı başta olmak üzere çok sayıda vatandaş topluluğu katıldı. Yediden yetmişe, genç, yaşlı, kadın, çocuk demeden MHP'nin Çiçekdağı seçim bürosunun açılışına katılan Çiçekdağı ilçe vatandaşları İsmail Deniz'e büyük destek verdi.
            Açılışta konuşan Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, “Benim anlayışımda halktan aldığını halktan hizmet için harcayan bir belediyecilik; dokunmaktır, hissetmektir, aşkla sorunlara odaklanmaktır, cömertlik, acil yardımdır. Biz Çiçekdağımızı her zaman ilkleri yapmak istedik. İlk günden bu güne bayrağı aldığımız o günden bu güne kadar hiç durmadık, hep sizler için çalışıp mücadele verdik. İlk geldiğimizde bize yolları yapamaz dediler.
            Şimdi bakıyorsunuz ilçemizin yolları yapıldı. Yeşil alan, park yapamaz dediler onu da yaptık. Biz bir ekip olarak Çiçekdağı'nda hiç kimseyi ötekileştirmedik. Biz o gün nasıl başladıysak şimdiye kadar da aynı devam ettik. Bugün burada hepinize söz veriyorum. Burada ben laf değil, şimdiye kadar ne deyip de yapmadıysam lütfen söyleyiniz. Ağzımızdan çıkan sözü biz senet gibi görürüz. Bugüne kadar da yalan değil, riya değil, gerçekleri yaparak yürüdük. Bakın yıllar önce dün çamurda geziyorduk, bunların hepsini beraberce yaşadık.  Bizim ilçemiz gelecek 5 senede daha da üst seviyelere taşıyacağız. Belediyemizin bütün hesapları herkese açıktır. İsteyen vatandaşlarımız Muhasebemize başvurarak şeffaf bir şekilde gelir ve giderleri görebilir. Biz hep birlikte Çiçekdağı olacağız. Ben her zaman sizlerin yanında olacağım. Buradan hepinize söz veriyorum.
            İlçe seçim büromuzun açılışında, bizleri yalınız bırakmayan bütün Hemşerilerime   , siyasetteki yol arkadaşlarıma ve gönüldaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku