Güncel

MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Kırşehir’e gelerek miting düzenledi. Seçime az bir süre kala Kırşehir Cacabey Meydanı’nda halka seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, coşkulu kalabalıkla karşılandı

MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

25 Mayıs 2015 07:25
-A

+A

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Kırşehir’e gelerek miting düzenledi. Bahçeli sözlerine Merhum Neşet Ertaş sözleriyle başladı “ Ana vatanımsın baba yurdum ozanlar Diyarı şirin Kırşehir” Türkiye’nin kurtuluşuna 16 gün kala Kırşehir Cacabey Meydanında  sizlerle birlikte olmaktan hak ve kıvancını yaşıyorum. Burayı şereflendiren Her kardeşimi her dava arkadaşımı yürekten selamlıyorum.  Değerli kardeşlerim muhterem dava arkadaşlarım  Kırşehir ibret alınması gereken bir şuur yaşanması gereken  ibret alınması gereken bir kılavuzdur. Ahiler diyarı hoş görülü kardeşlik sevdalısı bir yerdir. Kırşehir geçmişine yüz çevirmeden geleceğe yürümektedir .  Yürüyoruz karlılığa, yürüyoruz iktidara. Yürüyoruz Milli birliğe. Bize destek verir misiniz ? Bizimle yürü Kırşehir. Bizim yürüyüşümüz adaletin sesidir. Bizim yürüyüşümüz Türk Milletinin beklediği büyük selamettir. Türkiye’yi uçurumun kenarına getiren AKP PKK’nın yandaşıdır. PKK ile can kuzu sarması olan Davutoğlu Türkiye’yi karanlığa sürüklemektedir. Davutoğlu bilgi Milliyetçilik oyun değildir oynanmaz, Milliyetçilik haram değildir yenmez, Milliyetçilik yalan değildir söylenmez, Milliyetçilik kilim değildir çiğnenmez. Milliyetçilik kişilik öz güvendir. Şimdi siz söyleyiniz PKK ile ortaklık kuranlara milliyetçi olması mümkün müdür? Köşe bucak kaçanların Milliyetçi olması mümkün müdür?
"Ülkemizi bölgesinde ve küresel ölçekte parlayan yıldız ve lider yapmaya yemin etmiş Türk milliyetçileri her şeyi dikkatle izlemektedir" dedi.
Bahçeli, Kırşehir Cacabey meydanında düzenlenen mitingde, "AKP ile HDP'nin Dolmabahçe'de yan yana gelip İmralı canisinin 10 maddelik ihanet metnini okumasını Davutoğlu ne çabuk aklından çıkarmıştır? Pazarlıkları, Kandil-Oslo-İmralı üçgenindeki ihanet müzakerelerini nasıl da görmezden gelmiştir?" dedi. Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü: "AKP millet değil, PKK'nın suç ortağıdır. AKP millet değil, HDP'nin iktidardaki ikizidir. AKP millet değil, Türk düşmanlarının liman ve sığınağıdır. Bizim yürüyüşümüz, teslimiyetçi, tavizkar ve kişiliksiz yönetime karşı haysiyetin, milliyetçi şuurun yürüyüşüdür. Başından beri ısrarla 'açılım' denen yıkımın, 'çözüm' denilen çözülmenin küresel proje olduğunu söyledik, 'Türkiye'yi hazmedemeyen çevrelerin dayatmasıdır' dedik. Milli varlığın tehlikeye atıldığını uyardık. Milli birliğimizin kurban verilmeye çalışıldığını ifade ettik. Çatışma ve bölünmeyi davet edeceğini vurguladık. İmralı canisinin muhatap alınmasının felaket olacağını sürekli hatırlattık. Bu gidişatın kutuplaşma oluşturacağını önceden haber verdik. Bu gidişin yıkım olacağını, her zemin ve ortam kullanılarak defalarca ve ayrıntılarıyla anlattık ve bunların hepsi doğru çıktı, her tespitimizde haklı çıktık. Davutoğlu, HDP ve PKK ile kırdığı cevizleri, yediği herzeleri derhal açıklamalıdır. PKK'dan yediği golleri anlatmalıdır. HDP'ye verdiği vaat ve sözleri, başkanlık karşılığı gözden çıkardıklarını sıralamalıdır."dedi.
“AKP millet değil, HDP'nin iktidardaki ikizidir. AKP millet değil, Türk düşmanlarının liman ve sığınağıdır.”diyen Bahçeli ayrıca, “ Bizim yürüyüşümüz, teslimiyetçi, tavizkar ve kişiliksiz yönetime karşı haysiyetin, milliyetçi şuurun yürüyüşüdür. Başından beri ısrarla 'açılım' denen yıkımın, 'çözüm' denilen çözülmenin küresel proje olduğunu söyledik, 'Türkiye'yi hazmedemeyen çevrelerin dayatmasıdır' dedik. Milli varlığın tehlikeye atıldığını uyardık. Milli birliğimizin kurban verilmeye çalışıldığını ifade ettik. Çatışma ve bölünmeyi davet edeceğini vurguladık. İmralı canisinin muhatap alınmasının felaket olacağını sürekli hatırlattık. Bu gidişatın kutuplaşma oluşturacağını önceden haber verdik. Bu gidişin yıkım olacağını, her zemin ve ortam kullanılarak defalarca ve ayrıntılarıyla anlattık ve bunların hepsi doğru çıktı, her tespitimizde haklı çıktık. Davutoğlu, HDP ve PKK ile kırdığı cevizleri, yediği herzeleri derhal açıklamalıdır. PKK'dan yediği golleri anlatmalıdır. HDP'ye verdiği vaat ve sözleri, başkanlık karşılığı gözden çıkardıklarını sıralamalıdır."
“Buradan, bu meydandan sizlere soruyorum ve cevabını bekliyorum. Türk milletinin kardeşliğini bozanları affedecek misiniz? Teröriste kucak açanları hoş görecek misiniz? İmralı ile pazarlık yapanları unutacak mısınız? Bıçak kemiğe dayanmıştır, sabır taşma noktasına gelmiştir, tahammül sınırı aşılmıştır. Kardeşliğimizi bozmaya hangi bedbaht cesaret edecektir? Türk milletini bölmeye hangi gafilin gücü yetecektir? Çabalar boşuna, çırpınışlar beyhudedir. Buradan Türk milleti için hasmane duygular besleyenlere, saraya ve serok Ahmet'e sesleniyorum; Kırşehir buradadır ve dimdik ayaktadır."  "Her türlü bedeli ödemeye hazırız" Bahçeli, milliyetçi hareketin, tüm gücüyle vatan ve millet için her türlü bedeli ödemeye hazır olduğunu anlattı. Başbakan Davutoğlu'na seslenen Bahçeli, "Bu davayı asla aşamazsınız, bu gücü asla yenemezsiniz, Türk milletini asla bölemezsiniz. Buna ne Kırşehir ne millet, ne tarih kesinlikle izin vermez" ifadesini kullandı.
“7 Haziran günü Kırşehir’de  tarihi bir başarı bekliyorum. 7 Haziran günü Kırşehir’de Milliyetçi Hareket'i iktidara ulaştıracağına inanıyorum. Bizler de adaylarımızı Meclis'te tam kadro ile görmeyi istiyoruz. O halde sizlere soruyor, yüksek sesle cevabınızı bekliyorum. İstiyorum ki Kırşehir’den yükselen ses saraydan duyulsun, bekliyorum ki hırsızlık ve hıyanet kadrolarına acı bir ders olsun.  Aziz Kırşehirliler sandık başına gittiğinizde ve elinize 'evet' mührünü aldığınızda, tertemiz bir sayfa açmak için refah için, huzur için, onurlu bir hayat için ve hesap sormak için mührünüzü üç hilale vuracak mısınız? Bizimle yürüyecek misiniz? Sizlerin alın terini kaçak ve karanlık saraya gömdüler, affetmeyiniz. Sizlerden çalıp villaya yığdılar, havuzculara peşkeş çektiler, affetmeyiniz. Sizlerin emeğini lüks uçaklara, helikopterlere, otomobillere harcadılar, affetmeyiniz. Sizlere 'çözüm' dediler, çözülme için PKK'ya söz verdiler, affetmeyiniz. İmralı canisiyle pazarlık yapıp Türkiye'yi yeni anayasayla bölme konusunda mutabakat sağladılar, affetmeyiniz. 7 Haziran'da sandığa gittiğinizde aklınıza getirip AKP'nin kalbine demokratik hançeri indiriniz."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
KIRŞEHİR HABER 4X4 25 Mayıs 2015 16:02

Yeni Kuracağımız Haber sitesi inşallah iyi olacaktır yakında hizmete girecek tüm partilere başarılar şuan MHP 1 Sıfır öndedir.illaki iktidar partisi hizmet yapmıştır MHP de kokunç ciddi bir artış var.

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku