Güncel

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, Sabrımızın Bir Sonu Var!

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, Sabrımızın Bir Sonu Var!

4 Mart 2019 07:12
-A

+A


MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, AK Partililerin MHP seçim broşürlerini belediye araçlarını göndererek toplatmasına, "Bizim de sabrımızın bir sonu var" diyerek tepki gösterdi.
Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal çok sert açıklamalarda bulundu.
AK Partili belediyenin broşürlerini devletin resmi araçlarıyla toplattığını öne süren Onur Köksal, "Bizim de sabrımızın bir sonu var!" diye tepki gösterdi.
"OLMUYOR BEYLER"
Sosyal medyada "Ne oluyor beyler?" diye diyerek bir mesaj yayımlayan Onur Köksal, şunları yazdı:
"Bizler parti olarak, duruş olarak ve ilke olarak genel başkanımızın talimatıyla Cumhur İttifakına bağlıyız. Fakat son günlerde Kırşehir'de yaşadığımız olaylar neler oluyor dedirtiyor bize. Çoluğumuzun çocuğumuzun rızkıyla yaptırdığımız broşürleri devletin resmi araçlarıyla adamlar gönderip toplattırmak neyin nesidir? Sizler şehrin her tarafını belediyenin gücünü kullanarak resimlerinizi asarken bizlerin resimlerini astırdığımız bina sahiplerini arayarak tehdit edip indirtmek de neyin nesi? Belediye çalışanlarına zorla araçlarınızın arkasını giydireceksiniz demek de neyin nesi? Olmuyor beyler. Bizim de sabrımızın bir sonu var!"
MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal
AK PARTİLİ HAMZA DAĞ: KUL HAKKIDIR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Bir belediye başkanının, fotoğrafları, sloganları kullanarak belediye bütçesinden reklam yapması kul hakkıdır. Bunun ortadan kalkması için ben de Mecliste kanun teklifi vereceğim" demişti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku