Güncel

MHP'nin en güçlü Belediye Başkan Aday Adayı İşadamı Çağatay Han TORUN; "BU KUTSAL DAVADA YOLA ÇIKMAK BENİM İÇİN ONUR VE ŞEREFTİR"

MHP'nin en güçlü Belediye Başkan Aday Adayı  İşadamı Çağatay Han TORUN; "BU KUTSAL DAVADA YOLA ÇIKMAK  BENİM İÇİN ONUR VE ŞEREFTİR"

17 Kasım 2018 17:12
-A

+A


Geçtiğimiz günlerde MHP'den  Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Çağatay Han Torun
en güçlü aday adayları  arasında.  Teşkilatta kesin aday gözüyle bakılan Torun,
Gazetelerimiz Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt'u  ziyaret ederek ,gazetelerimiz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sürmeli'ye önemli açıklamalarda bulundu. İşadamı ve aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Çağatay Han Torun, yaptığı açıklamada,
"Kader seçimleri olarak düşündüğüm 31 Mart Yerel  seçimlerinde memleketimden, tüm Türk milletinin umudu haline gelmiş, milletin partisi olan Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adayı oldum. Bunu dava arkadaşlarıma, ülküdaşlarıma açıklamaktan onur duyuyorum. Kutsal davaya hizmet için çıkmış olduğum bu kutlu yolda siz dava arkadaşlarım, dualarınızı esirgemeyin.
Kutuplaşmanın, bölünmenin had safhada olduğu bu günlerde birlik ve beraberlik, omuz omuza, gönül gönüle hep birlikte çalışmalıyız.
 Kader seçimi olarak Türkiye Cumhuriyeti’ne huzur, güven, refah ortamı getirmek, Kırşehirimizi yaşanabilir kent haline getirebilmek için, yalana, talana, yolsuzluğa geçit vermemek için Kırşehir Belediye Başkanlığına aday adayı oldum.  Devletimizin geleceği için, Allah rızası için bu kutlu yolda Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarına inancım tamdır. Allah Türk’ü korusun ve yüceltsin. Sefer bizden, zafer Cenab-ı Allah’tandır. Bu davaya olan inancımızla Milliyetçi Hareket Partisi’ni iktidara taşıyacağız.
  Kırşehir'e hizmet etmek amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde biran bile ayrılmayı, uzaklaşmayı, kenarda durmayı, ihmal etmeyi aklımdan geçirmediğim bu kutlu davanın bir neferi olarak Milliyetçi Hareket Partisi'nden Kırşehir Belediye Başkan aday adaylığımı açıklamıştım ve bu aday adaylığım  benim için ayrı bir gurur vesilesidir. Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'ten aldığımız düsturla, dokuz ışık rehberliğinde halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek olduğunu bilerek bu yola çıkmış bulunmaktayım. Bugüne kadar güzel memleketimiz Kırşehir başta belediye başkanlığı olmak üzere siyasetin her kademesinde hizmet eden herkese teşekkür ediyorum. Bu hizmet yarışında belediye başkanlığına aday adayı olmayı düşünen arkadaşlara çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Biz, Kırşehir'e hizmet etmek için bu göreve talip olduk. Karar partimizin, teşkilatlarımızın, ülküdaşlarımızın, kıymetli liderimiz Dr. Devlet Bahçeli'nindir."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
17 Kasım 2018 18:58

Cevapla
Refik Altan 17 Kasım 2018 17:35

Allah hayırlı ve uğurlu etsin

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku