Güncel

Mikail Arslan, “KAMANLILAR YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİNİ” ziyaret etti

Mikail Arslan, “KAMANLILAR YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİNİ” ziyaret etti

27 Temmuz 2020 15:07
-A

+A

Ak parti 26. Dönem Milletvekili Mikail Arslan, Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Ziyaret Ahi Çarşısı Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ofisinde gerçekleşti. Ziyarette dernek başkanı ve dernek üyeleri ile bir araya gelerek bir takım açıklamalarda bulunan Aslan sözlerine kendisini davet etmelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladı.

Mikail Arslan yaptığı açıklamalarda:” Davet etmelerinden dolayı sayın başkanımıza teşekkür ederim.sizlere de derneğe sahip çıkmanızdan dolayı teşekkür ederim. Davet vesilesiyle de sizleri görmüş olduk. Buradan önce de süt toplama birliği başkanımızlaydık. Burada beraber geldik. Buradaki arkadaşlarımızın da çok değerli işler yaptıklarını biliyoruz. böyle topluluklarında güzel çalışmalara imza atacağını biliyoruz. Tabi biz zaman zaman Ankara’ya gidiyoruz, İstanbul’a gidiyoruz. Çok fazla Kırşehir’de bulunmasam da elimizden geldiğince davetlere katılıyoruz. Bazı konuları takip edemeyebiliriz. Bu da bizim hatamız değil, eksikliğimizdir. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur derler, inşallah gönülden de ırak olmayız. Bu toplulukları taktir ediyorum. Birlik ve beraberlik sağlanıyor. Özellikle Kırşehir açısından bu tarz dernekler camialar çok önemlidir. şehrimizin Ankara’da, İstanbul’da ve birçok ilde dernekleri var. ” ifadelerine yer verdi.
Süt ve süt ürünlerinden bahsederek konuşmasına devam eden Aslan: “Ben öncelikle süt birliği başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bizlere küçük baş büyük baş hayvanlar konusunda  çok yardımcı oldular. Kırşehir’de Türkiye’de bu konuda en çok destek alan iller arasında yer alıyor. Bu sayede güzel yerlere geldik. En azından üretimde Nevşehir’e yakın olmamız gerekiyor. hemen hemen hayvancılıkta birbirimize yakınız. şuanda 100 bin tona yakın üretim yapıyoruz. Süt üreticilerimizde bu durumdan çok memnunlar. Birlik ve beraberliği bu şekilde sağlıyoruz. STK’lar olsun dernekler olsun bu şekilde oluşuyor. Birlikte hareket ederek ve birlikte çalışarak daha güçlü oluruz. ” dedi.
Dönem Milletvekili Mikail Arslan açıklamasının devamında,”Birlik ve beraberlikle ekonomimizi daha da güçlendireceğimize inanıyorum. Bizim bir araya gelişlerimizde sıkıntı var. Dedikodulara ve çekişmelere çok fazla vakit ayırıyoruz. toplumsal hastalıkların en büyük sebebi de zaten eleştirmektir. biliyorsunuz Hz. Adem yaratıldığında şeytan boyun eğmemişti. Biliyorsunuz ilk kibir ilk kendini beğenmişlik oradan gelmişti. dolayısıyla dedikodu üzerine gıybet üzerine siyaset yapılmaz. İnsanların birbirine güveni biter. insanları bir araya getiren şey sevgidir. birbirimizi sevmeliyiz saymalıyız ki hep birlikte güçlenelim.” diyerek sözlerine son verdi. (HABER MERKEZİ)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku