Güncel

Milletvekili Kendirli, konuya açıklık getirdi…

Milletvekili  Kendirli, konuya açıklık getirdi…

25 Ekim 2019 07:18
-A

+A

 
 
Geçtiğimiz hafta bazı yerel basın organlarında yer alan ve milletvekili Mustafa KENDİRLİ ye ait olduğu iddia edilip kaçak olduğu için Belediye Başkanı  Selahattin Ekicioğlu'nun talimatları ile  yıkıldığı belirtilerek,ulusal basına servis edilen haber ile ilgili olarak Milletvekili  Mustafa Kendirli bir açıklama yaparak konuya açıklık getirdi..
Mustafa Kendirli ,"Geçen hafta bizzat ismi kullanılarak kaçak inşaat yaptığım izlenimi uyandırmaya yönelik  haberleri üzülerek takip ettik,ortağı bulunduğu şirket tarafından inşa edilen sitenin inşası sırasında belediyemizin bilgisi dahilinde  bekçi kulübesi ve müracaat ofisi olarak yapılan 12m2 geçici yapının mevcut belediye yönetiminin, dikkatleri başka yöne çekme gayreti içerisinde olayı bu şekilde abartıp,kaçak yapıya müsaade etmeyeceğiz çıkışıyla ulusal basına taşıması ne kendisine nede şehrimize bir şey kazandırmayacaktır. " dedi 
Belediye tarafından,yapının kaldırılması yönünde Milletvekili Mustafa Kendirli’nin  tarafına yapılmış bir tebligat olmadığı gibi,ortada kaçak yapılmış bir yapıda mevcut değildir.
Biz isterdik ki sayın başkanımızın  hizmetleri ile ulusal basında,yer alsın hepimiz gururlanalım,ama görüyoruz ki,diğer CHP li belediyeler gibi yapacakları bir şey olmadığı için bu tip,acemiliklerle gününü dolduruyor oysa ,halkımız  vaat ettiği projelerini hayata geçirmesini bekliyor, Belediye Başkanı  Selahattin Ekicioğlu'nun enerjisini bu yönde kullanmasını tavsiye ediyoruz..
Milletvekili  Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı  Selahattin Ekicioğlu'nu arayarak kendisine yapılan bir tebligat bulunmadığını belirtmiş. Ekicioğlu ise özrünü dileyerek haberden haberinin olmadığını belirtmiş basın açıklaması yapacağını kaydetmiştir. 
Bizde sayın Ekicioğlu’nun sözünde durarak basın açıklaması yapıp konuya açıklık getirmesini talep ediyoruz.dedi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku