Güncel

Milletvekili Çalışkan’dan veda ziyareti

2 dönemdir AK Parti Milletvekilliği yapan Abdullah Çalışkan, veda ziyaretleri çerçevesinde ziyaret ettiği Kırşehir Memleket Gazetesinde, tüm Kırşehir halkına teşekkür etti. Kırşehirimizin daha iyi bir noktaya gelmesi ve kalkınması için koşturduklarını belirten Çalışkan, “7 Haziran seçimlerinde de Kırşehirli hemşehrilerimizin en doğru kararı vereceğine inanıyoruz.”dedi.

Milletvekili Çalışkan’dan veda ziyareti

3 Haziran 2015 07:46
-A

+A

Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, gazeteniz Kırşehir Memleket’i ziyaret ederek, Kırşehir Memleket Gazetesi sahibi Murat Sürmeli ile bir süre sohbet etti. 
İki dönemdir Kırşehir halkının destekleriyle Milletvekilliği görevinde bulundum. Hepsine teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum diyen Milletvekili Abdullah Çalışkan,  şöyle devam etti; “Kırşehirli hemşehrilerimizin desteğiyle dualarıyla iki dönemdir bu görevi yapmaya Allah bizlere nasip etti. Elimizden geldiğince gücümüzün yettiğince, ilimizin daha iyi bir noktaya gelmesi, kalkınması için koşturduk. Elhamdülillah Kırşehirimiz her geçen gün değişiyor, güzelleşiyor ve hak ettiği noktaya da gelecek.
“Bu süreç zarfında biz milletvekilliği zamanımızda  Kırşehir hak ettiği hizmetleri fazlasıyla aldı. Kırşehir’de şuanda en önemli olan hızlı tren projesi 2023’ten önce Kırşehir’den tren geçtiğini hep birlikte göreceğiz. Yine aynı şekilde tüm kamu binalarını bir araya toplayacak olan yeni hükümet konağı projemiz başlangıcını yaptık ve rayına girdi. 
Yine aynı şekilde yeni kütüphanemiz oda yakın bir zamanda inşaatına başlanacak  yeni Sosyal Güvenlik Kurumu ile bunun gibi kamu yatırımları  devam ediyor, yapılıyor. Bunların hepsi Kırşehirimiz için önemli. Kırşehir için en önemli olan ve hepimizin de eksikliğini hissettiğimiz inşallah bu demir yolu projesi ile birlikte sanayileşme noktasında Kırşehir’e avantaj sağlayacaktır. Yamula Barajı Projemiz var sulama projesi inşallah 2023’ten önce hizmete girecek  ve Kırşehir’i ikinci Çukurova haline getirecek. Kırşehir’de 650 bin dönüm alan suya kavuşacak ve Kırşehir’in b aştan sona çehresi değişecek. Bunun gibi projelerle 2023’e kadar hep birlikte göreceğiz, yaşayacağız. Kırşehir bam başka bir il haline gelecek. Kamu yatırımları olsun, özel sektör yatırımları olsun bunlarla birlikte inşallah Kırşehir hepimizin gurur duyma yolunda hızla ilerliyor. Hemşehrilerimizden aldığımız bu destekle iki dönem Kırşehir’e yapılan yatırımlarla Ankara’da takipçisi oldum. Geriye dönüp baktığımızda Kırşehir için güzel hizmetlerin, güzel yatırımların yaptığımızın ve öncüsü olduğunu görüyoruz. İnşallah yeni dönemde de inanıyoruz ki 7 Haziran’da da hemşehrilerimizin yine iktidardan yana olduğunu gösterecekler. Her zaman söylemiştik, Kırşehir’e muhalefet değil, iktidar lazımdır diye bu hizmetler, bu yatırımlar iktidarın gücüyle oluyor. Onun için bu 7 Haziran seçimlerinde de Kırşehirli hemşehrilerimizin en doğru kararı vereceğine inanıyoruz. Bizlerden bu görevi devir alacak arkadaşlarımızın da inşallah bu hizmetlerin devam etmesi yeniprojelerin üretilmesi için canla başla çalışacaklar.Bizlerde onların yardımcısı ve destekçisi olmaya devam edeceğiz.  Eksik kalan yanları varsa tamamlayacağız. Vatan Bizim Kırşehir bizim, elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Vekiloluruz,  başka bir görevde oluruz Kırşehir hepimizin memleketi her şekilde hizmete devam edeceğiz. Ben  yine tekrar hemşehrilerimden helallik diliyorm. Kırşehir Memleket Gazetesi ve Yeşilyurt gazetelerimize yayın hayatında başarılar diliyorum. Bugüne kadar objektif, tarafsız bu şekilde yayın hayatını devam ettirdikleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Milletvekili Abdullah Çalışkan, daha sonra Gazeteniz sahibi Murat Sürmeli ile vedalaştı.  
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku