Güncel

Milletvekili Kendirliden, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Milletvekili Kendirliden, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

29 Ekim 2019 07:09
-A

+A

 

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Cumhuriyetimizin ilanının 96.Yıldönümünü Milletçe büyük bir gurur ve coşku içinde kutladığımız bu anlamlı günde, başta Kırşehirli hemşerilerim olmak üzere tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor, sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Ülkemizingünümüzdünyasındadahafazlasözsahibiolabilmesiiçindünyadakigelişmevedeğişmeleriiyitahliletmemiz, bizi tek millet, tek devlet, tekvatanyapanyüksekdeğerlerimizesahipçıkmayavebudeğerleriyüceltmeyedevametmeliyiz. Milli birlik ve sosyal dayanışma ruhu içinde bir birimize kenetlenerek; birlik, beraberlik ve dayanışmamızı sürdürmeliyiz.
Son zamanlardabaştaSuriye'dekigelişmelerolmaküzeredünyanındörtbirtarafındayaşananlargörüldüğündelaikvedemokratikCumhuriyetimizedörtellesarılmamız ve O'nu sonsuza kadarkorumakararlılığımızıbirkezdahagöstermemizgerektiğinidahaiyianlıyoruz.
Cumhuriyetimiz ,topraklarımıza, bayrağımızadönüksaldırılarıbertarafederekbüyükbirazimvekararlılıklailanedildi. O gün kimlerle mücadele ettiysek bugün de yineonlarınbeslediğiveüzerimizesaldığıterörörgütleriylemücadeleediyoruz. Oynanan tüm oyunlara rağmen Türkiye Cumhuriyeti, kahraman ordusu ve aziz milleti ile dimdik ayakta duruyor.
Suriyeiçsavaşınıfırsatbilerekgüneysınırımızdaterördevletikurmayaçalışanlarbugünağırbiryenilgialmışdurumdalar. Fırat Kalkanı Harekâtı ile terör örgütü DEAŞ, Zeytin Dalı Harekatı ve Barış Pınarı Harekatı ile de terör örgütü PKK/ YPG' ye ağır darbeler indiren, terördevletiprojesiniboşaçıkaranbaştasayınCumhurbaşkanımızRecepTayyipErdoğanolmaküzerekahramanTürkordusuveordusununyanındaduranTürkmilleti, yine büyük bir zafer elde etmiştir.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını, vatan uğruna can veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı bir kez daha yürekten kutluyorum.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku