Güncel

Milletvekili Metin İlhan ve Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'ndan gazetelerimize ziyaret

Milletvekili Metin İlhan ve Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'ndan   gazetelerimize ziyaret

16 Şubat 2021 16:40
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan ve Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu Gazetelerimiz Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt’ Ziyaret ederek Yerel Basının Sorunlarını dinledi. Ziyaretlerinde açıklamalarda bulunan Selahattin Ekicioğlu ve Metin ilhan Kırşehir’in ve esnafların sorunlarını çözmek adına büyük çaba harcadıklarını belirtirken “İnşallah bu zor günlerin üstesinden beraber geleceğiz” dediler.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu açıklamasında;
“Biz Kırşehir belediyesi olarak hem esnafın hem de yerel basının her zaman yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Özellikle bu kentin nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda basının ve vatandaşlarının eleştirilerini dikkate alarak ortak akılla sorunların çözümü için ziyaretler yapıyoruz fikir, görüş alış-verişi yapıyoruz. Özellikle vekilim Metin ilhan ve İl başkanımızla beraber yapıyoruz bu ziyaretleri. Kentin sorunlarını belediyeye düşen sorumluluklarını çözmek adına çalışıyoruz. Murat Sürmeliye çok teşekkür ediyorum bizim burada vatandaşa sesimizi duyurmakta yardımcı olduğu için” dedi. Ardından sözü Milletvekili Metin İlhan’a verdi. Metin İlhan da esnafın ve vatandaşların sorunlarını dile getirirken konuşmasına devam etti Metin İlhan Konuşmasında;
“Bugün özellikle esnafı ve basın camiasını gezmek dertlerini sorunları dinleyip onlara çözüm bulmak yüklerini hafifletmek adına çalışmalarımızı yapıyoruz. İnsanlarımız evine ekmek götürmekte zorlanıyor işverenler işçilerin maaşlarını ödemekte zorlanıyorlar çok zorlu bir döneme şahitlik ediyoruz. Biz elimizden geldiği kadarıyla vatandaşlarımızın esnafımızın sorunlarını çözmeye çalışacağız. Bugün de gördük ki yarım kalan yatırımlar için vatandaşlarımızın da talepleri var hükümet binası olarak inşa edilen yerin kız yurdu olarak kullanılmasını onlarda istemiyorlar. Özellikle hastanenin yerinin değişmesini istemiyorlar şuan ki yerinin çok iyi olduğunu ve bu hastaneye alıştıklarını belirtiyorlar. Vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın sorunlarını çözmeye çalışacağız ve mümkün olduğu kadarıyla dile getirmeye çalışacağız” dedi.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku