Güncel

Minik Gediş'ten depremzedelere yardım eli

  Minik Gediş'ten depremzedelere yardım eli

29 Ocak 2020 07:21
-A

+A


24 Ocakta meydana gelen Elazığ depreminin ardından tüm Türkiye tek yürek oldu. Depremzedelere yapılan yardım kampanyası çığ gibi büyüdü. Elazığ ve Malatya'yı etkileyen deprem nedeniyle depremzedelere yardım ulaştırmak isteyen vatandaşlar yoğun ilgi ve talepte bulundu. Tüm Yurtta olduğu gibi Kırşehir'de de yardım gönüllüleri gerek kampanyaya katılarak gerekse sağlık ekipleri deprem bölgesine  ulaşarak çalışmalara katıldı. 
Akpınar Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Feyzan GEDİŞ'in minik yüreği de depremzedelere dayanamadı. 10 yaşında olan 5. Sınıf öğrencisi Feyzan GEDİŞ, kumbarasında biriktirdiği paralarını depremzede arkadaşlarına göndermek istedi.
Bu amaçla Akpınar Kaymakamı Furkan KORKUSUZ’ u makamında ziyaret etti.
Akpınar Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Feyzan GEDİŞ, Elazığ’da meydana gelen depremin yaralarını sarmak için harçlıklarını biriktirmiş olduğu kumbarasıyla beraber İlçe Kaymakamı Furkan KORKUSUZ’ u makamında ziyaret etti.
Elazığ’daki depremzede arkadaşlarına yardımda bulunmak istediğini belirten GEDİŞ, ‘Kumbaramdaki bütün paramı depremzede arkadaşlarıma göndermek istiyorum’ dedi.
İnce düşüncesinden dolayı Akpınar Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Feyzan GEDİŞ'e teşekkür eden Kaymakam KORKUSUZ, sergilemiş olduğu duyarlı davranıştan ötürü de takdir etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku