Güncel

MUCUR DA ÖZLENEN TABLO...

MUCUR DA ÖZLENEN TABLO...

5 Ağustos 2019 07:45
-A

+A


Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ, ilçe esnaflarıyla sabah kahvaltısında buluştu. İlçe esnafı ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan Başkan Yılmaz, esnafın talep ve önerilerini dinledi.
Esnafın her zaman yanında olacağını söyleyen Başkan Yılmaz, “Vatandaşımıza hizmet ederken, ekonomiye can kazandırmak adına esnafımızın da her zaman yanında olacağız. " diyerek esnaf buluşmalarının devam edeceğini vurguladı.
Sohbet havasında geçen kahvaltıda bir açıklama yapan Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ , "Zaman zaman ilçe esnaflarıyla bir araya gelerek çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunacağız.  Öncelikle nazik davetiniz için çok teşekkür ediyorum. Bizler danışan akıl hata yapmaz anlayışıyla yola çıkarak, esnaflık yaparak iş yaşamını idame ettiren siz değerli dostlarımızla her zaman bir araya gelerek fikir paylaşımında bulunuyoruz ve bunun faydasını görüyoruz. Her konuda fikre açık olduğumuzu ifade etmek isterim. Bizlerde her zaman üzerimize düşen, gücümüzün yettiği ölçüde sizlere destek olmaya hazırız” dedi.
Başkan Yılmaz ile bir araya gelen Mucur esnafı "Aynı sofrada buluşup, sorunlarımızı direkt başkanımıza aktarabilmek çok önemli. Düşüncelerimizi başkanımıza rahatlıkla aktarıyoruz.  Başkanımız sadece seçim zamanı görmüyoruz. Vatandaşıyla, ilçenin ve esnafın  sorunlarıyla ilgilenen bir başkanımız var. Başkanımıza ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz" ifadelerinde bulundular.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku