Güncel

Mucur'da şehit annelerinin günü kutlandı

Mucur'da şehit annelerinin günü kutlandı

14 Mayıs 2019 07:42
-A

+A

        
Mucur Kaymakamı Kaya Çelik Anneler Günü dolayısıyla Şehit Annelerini ziyaret etti. Anneler Günü her yıl olduğu gibi bu yılda Kırşehir'de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Mucur İlçesinde anneler gününe özel bir etkinlik düzenlendi. Mucur Kaymakamı Kaya Çelik ve  Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz'ın katılım sağladığı etkinlikte Kaymakam Kaya Çelik ve Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz Anneler Günü dolayısıyla Şehit Piyade Uzman Çavuş Gökhan Dündar’ın annesi Nejla Dündar ve Şehit Polis Memuru Güllühan Mert’in ailesini ziyaret ederek anneler günü kutladılar.
Şehit annelerine çiçek takdim edilen ziyarette şehit annelerinin anneler günü unutulmadı.
            Ziyaretten memnun kalan şehit anneleri, Kaymakam Çelik ve Belediye Başkanı Yılmaz'a teşekkür etti. Annelerle sohbet ederek isteklerini dinleyen Kaymakam Çelik ve Başkan Atılgan Yılmaz her zaman şehit yakınları ve gazilerin yanlarında olduklarını belirterek şehitlerin annelerini ziyaret ederek, dualarını aldı.
            Başkan Atılgan Yılmaz Mucur Şehitlerimizin Kıymetli Annelerine Mucur Kaymakamı Kaya Çelik ile birlikte yapmış olduğu ziyaret neticesinde şunları kaydetti:
"Emsalsiz bir sevgi, şefkat ve sabırla bizleri büyüten, varlıklarıyla bizlere güç veren, iyi ve kötü günde daima yanımızda bulunan, sevindiğimizde sevinen, üzüldüğümüzde bizden çok üzülen, nefes aldığı her an daima mutluluğumuzu isteyen, yaşam kaynağımız ve en güvenli sığınağımız kıymetli annelerimize hayatımızın her anında yanlarında olduğumuzu hissettirmek hepimizin en önemli vazifesidir.
Mehmetçiklerimizin kıymetli annelerinin fedakarlıkları her türlü takdirin üzerindedir. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitleri ve kahraman gazileri büyük fedakarlıklarla yetiştiren, çocukları büyük emeklerle geleceğe hazırlayan ve kendilerine daima destek olan annelere sevdikleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür dilerim, ebediyete intikal eden bütün anneleri de saygı ve rahmetle andık."


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku