Güncel

MUCUR'UN KÜÇÜK DEV ADAMI HAYATINI KAYBETTİ

MUCUR'UN KÜÇÜK DEV ADAMI HAYATINI KAYBETTİ

21 Eylül 2020 17:15
-A

+A

Mucur'un çok sevilen simalarından rahmetli Alaaddin TÜRKOĞLU'nun oğullarından Haluk Türkoğlu hayatını kaybetti.
Mucur’da uzun yıllar noterlik yapan, Haluk Türkoğlu 53 yaşında yakalandığı koronadan dolayı 21.09.2020 tarihinde vefat etti .Cenazesi Solaklı Mahallesinde ki Şehitlik aile mezarlığına defnedilecek.
Mucur ilçesi Aydoğmuş Köyünde 06.03.1967 tarihinde doğdu. Babası öğretmen olan bir ailenin ilk evladı. İlkokulu Mucur Atatürk İlkokulunda okudu. Daha sonra Mucur İmam Hatip Lisesinde Eğitimine devam etti.

İmam Hatip Orta Kısmını bitirdikten sonra Mucur Lisesine geçiş yaptı. Mucur Lisesinden mezun oldu. 1989 yılında Mucur Noterliğinde çalışmaya başladı.
Açık öğretim Üniversitesinin İşletme Bölümüne kayıt yaptırdı ancak işlerinin yoğunluğu nedeni ile ikinci sınıfta üniversite eğitimini bıraktı. O günden bugüne kadar İmza Yetkili Baş Kâtip olarak çalışmaya devam etti.
1994 yılında Mucur ilçesi Geycek Köyünden evlendi.
Dört kardeşten biri olan Haluk TÜRKOĞLU' nun İkisi kız bir erkek çocuğu bulunmaktadır.
Aynı zamanda Hayvancılık ve Çiftçilik yaptı. 2003 yılında Hayvancılığı bırakıp eşinin adına Sigorta Şirketi kurdu ve sigortacılık işine başladı. Şu anda yedi firma ile anlaşması bulunan sigorta şirketi sahibi. 2 kişiye istihdam sağlamıştır. Yaklaşık 2500 kayıtlı müşterisi bulunmakta. Noterlikten emekli olan Türkoğlu 30 yıla yakın Noterlikte çalıştır.
Mucur'u çok seven, insanlara yardımı bir görev bilen, spora düşkünlüğünden yıllarca da Mucurspor Futbol takımının başkanlığını yürütmüş, maddi ve manevi büyük katkıları olmuştur. Her yaşta ki futbol takımı öğrencilerine babalık yapmış, onları memnun etmek için büyük çaba göstermiştir.
Haluk TÜRKOĞLU'NA  Allah'tan rahmetler, geride kalanlarına baş sağlığı diliyoruz. Mekanı cennet ruhu şad olsun.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku