Güncel

MUCURLULAR DERNEĞİ, HEMŞERİLERİ İLE ANKARA’DA BİRARAYA GELDİ

MUCURLULAR DERNEĞİ, HEMŞERİLERİ İLE ANKARA’DA BİRARAYA GELDİ

9 Ocak 2019 07:51
-A

+A


Mucurlular Derneği Başkanı İzzet Güner,  “Ankara’da yaşayan Mucurlular olarak birlik ve beraberlikten yanayız, derneğimiz sizlerle gurur duyuyor. İstişarede hayır vardır. Konuşmak, danışmak berekettir. Biz yönetim kurulu olarak bu yoldayız. Bununda başarılarını görüyoruz" dedi.
Yaptığı başarılı çalışma ve projelerle adından sıkça söz ettiren Mucurlular Derneği düzenlediği kahvaltılı programla hemşerilerini ağırladı. Birlik ve beraberliğin ön plana çıktığı programda Kırşehirliler 7’den 70’e yoğun katılım gösterdi.
YOĞUN KATILIM
Düzenlenen kahvaltılı programa AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, Beypazarı Kaymakamı Can Aksoy, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Kırşehir Eski Belediye Başkanı Halim Çakır, Ortadoğu Hastanesi Yönetim Kurulu ve Mucur Vakfı Başkanı Eyüp Özeren, MHP Mucur Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Hüseyin Köşker ve çok sayıda Kırşehirli katıldı. BİRLİKTEN YANAYIZ
Düzenlenen toplantıda kısa bir konuşan Mucurlular Derneği Başkanı İzzet Güner,  “Ankara’da yaşayan Mucurlular olarak birlik ve beraberlikten yanayız, derneğimiz sizlerle gurur duyuyor. İstişarede hayır vardır. Konuşmak, danışmak berekettir. Biz yönetim kurulu olarak bu yoldayız. Bununda başarılarını görüyoruz.  Son aylarda derneğimiz her platformda ilçemizin menfaatlerini ön planda tutarak faaliyetlerini etkin şekilde artırdı. Sizlerin sayesinde daha da aktif olacağız.
SİYASİLERİMİZ ÇÖZÜM İÇİN UĞRAŞIYORLAR
Şimdi seçimler yaklaşıyor. İsterdim ki Ankara’nın her ilçesinden belediye başkanı, encümeni çıkartalım. Sincan Belediye Başkanı ve tekrar aday hemşerimiz Murat Ercan Beyi kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Elbette ki siyasiler ilçemizin sorunlarını çözmek için çaba sarf ediyor, derneğimize daha çok sahip çıkmalarını bekliyoruz. Biliyorsunuz ki dernekler bağışlarla ayakta duruyorlar. Ayrıca hemşerilerimizin derneğe gelerek bilgi güncellemesi yapmanızı rica ediyorum. Bu kahvaltı organizasyonunu her ay yaparak sizlerle daha sık bir araya getiren yönetim kuruluma ve değerli katılımlarınızdan dolayı da sizlere teşekkür ediyorum. Yeni yılın sağlık, sıhhat, huzur getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku