Güncel

Muharip Gaziler Derneğinden Nezaket Ziyareti

Muharip Gaziler Derneğinden Nezaket Ziyareti

28 Mayıs 2021 15:37
-A

+A

      Kırşehir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak ve beraberindeki heyet Kaymakam Faruk Erdem’i makamında ziyaret ederek, bir takım istişare ve görüşmelerde bulundular.
     Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aktarılan ziyaret için Kırşehir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak ; "Derneğin gaziler ve aileleri için yürüttüğü projeler kapsamında Gazilerimizin hayata daha iyi bağlanması ve kendilerini sağlık problemlerinden ötürü dışlanmış olarak hisseden bu kardeşlerimizi topluma yeniden kazandırmak, amaçlarının gazilerimizin sosyal yaşamdaki yerini almaları için adımlar atma ve özlük haklarında iyileştirme yapma yönünde projeler üreterek, bu konudaki çalışmaları hakkında Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kırşehir Şubesi Yönetimi Mucur Kaymakamı Sayın Faruk Erdem’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı istişare ve görüşmelerde derneğimiz adına bilgi arz ettim. Sayın Erdem’e çok teşekkür eder, saygılar sunarım." açıklamasında bulundu.
        Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade Kaymakam Faruk Erdem, nazik ziyareti için Kırşehir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak ve beraberindeki heyete teşekkür ederek," Devletimizin her kurumunun ve her kademesinin kapılarının daima şehit ailelerimize, gazilerimize açık olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim. Şehit ailelerimizin ve Gazilerimizin her zaman yanındayız, birlik ve beraberlik içinde olacağız. Gazilerimize hizmet için elimizden geleni yapacağız. Gazilerimiz ve Şehit Ailelerimizin Devletimiz için çok önemli..."
Ziyaretçileri ile yakından ilgilenen Kaymakam Faruk Erdem, ziyaretin anısına misafirleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku