Güncel

Muhasebeciler Haftası Nedeniyle Vali Akına Ziyaret

Muhasebeciler Haftası Nedeniyle Vali Akına Ziyaret

4 Mart 2020 15:40
-A

+A

Kırşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Özgür Albayrak, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

1 Mart Muhasebeciler Günü ve 1-7 Mart Muhasebe Haftası nedeniyle gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, verginin kamuya aktarılmasında önemli rol oynayan muhasebecilerin mali hayatımızın vazgeçilmez unsurları olduğunu söyledi.
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odalarının kamu adına toplanan verginin oluşmasına katkı sağladıklarını belirten Vali İbrahim Akın, “Muhasebe mesleği günümüzde önem verilen ve saygın bir meslektir. Ülkemizde şu an en çok aranan nitelikli elemanların başlarında muhasebeciler gelmektedir. 1 Mart Muhasebeciler Günü de muhasebecilere toplumda mesleklerinin önemini ifade etme fırsatı tanırken, aynı zamanda meslektaşlar arasında kaynaşmaya vesile olmaktadır. Vergi tahsilatında önemli görevler yürüten bütün muhasebecilerin gününü ve haftasını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
Ziyaret, Oda Başkanı Özgür Albayrak’ın ilimizde yürüttükleri çalışmalar ve 1-7 Mart Muhasebe Haftasında yapacakları etkinlikler hakkında Vali İbrahim Akın’a bilgiler vermesi ile sona erdi.

Kaynak : AA

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku