Güncel

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya Ziyaret

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya Ziyaret

26 Temmuz 2019 07:56
-A

+A

Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) Yönetim Kurulu Toplantısı için Nevşehir’de bulunan Kırşehir Valisi ve AHİKA Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akın'dan , Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya Ziyaret.

Komşu İllerin Vali Ve Belediye Başkanlarından Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya Ziyaret Aksaray, Kırşehir ve Niğde illerinin valileri ve Aksaray ve Niğde Belediye Başkanları ,  Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti.
Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) Yönetim Kurulu Toplantısı için Nevşehir’de bulunan Kırşehir Valisi ve AHİKA Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akın,  Aksaray Valisi Ali Mantı, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Aksaray Belediye Başkanı Enver Dinçer ve Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir,  Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Rasim Arı’yı yeni görevinden dolayı tebrik eden konuk vali ve belediye başkanları, Arı’ya görevinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek konuk komşu illerin valilerine ve belediye başkanlarına teşekkür eden Belediye Başkanı Rasim Arı, misafirleri ile bir süre sohbet etti. Ziyarette Nevşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında konuklarına bilgiler veren Belediye Başkanı Arı, ziyaretin anısına,  Vali İbrahim Akın'a ve  Aksaray  Valisi Ali Mantı, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Aksaray Belediye Başkanı Enver Dinçer ve Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, çini vazo takdim etti.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku