Güncel

NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ ŞİNASİ KAYA HATAY'A ATANDI

NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ ŞİNASİ KAYA HATAY'A ATANDI

28 Kasım 2018 07:35
-A

+A


Kırşehir Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya, Hatay Nüfüs ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevine atandı. Kaya, Kırşehir'de Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevi sürecince  Vatandaşlık ve Nüfus Müdürlüğünde birçok yenilikler yaparak vatandaşların işlerini daha kolay halletmeleri için  bir çok yenilikler getirerek hizmet aşamasında vatandaşların işini kolaylaştırdı ve modern hale getirdi. 
Kaya gazetemize yaptığı açıklamada, "Buradaki görevimin ardından Hatay iline nüfus müdürü olarak atandım. Memleketim Kırşehir'de çok güzel günler yaşadım. İnsanlarını, kurduğum dostlukları hiçbir zaman unutmayacağım. Yeni görev yerim uzakta olsa zaman zaman  memleketim Kırşehir'e gelerek burada hasret gidereceğim. Umarım Kırşehir'de benden memnun kalmışlardır. dedi.
Kırşehir Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya'nın boşalan görevine ise İzmir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Mehmet Kaya göreve başlayacak. 
ŞİNASİ KAYA KİMDİR
20.05.1964 Kırşehir Kaman doğumlu olup, İşletme Fakültesi mezunudur.
 Bursa ili Büyükorhan İlçe Nüfus Müdürlüğünde V.H.K.İ. olarak göreve başladı.
Sırasıyla Bolu Seben ilçe Nüfus Müdürlüğü ve Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünde
görev yaptı. 21.01.1997 tarihinde Giresun İli Çanakçı İlçesine İlçe Nüfus Müdürü olarak atandı. 06.03.2000 tarihinden itibaren Kırşehir Merkez İlçe Nüfus Müdürü olarak görev yapmakta
iken 14.07.2008 tarihinde Artvin İline İl Nüfus ve Vatandaşlık  Müdürü olarak atandı. 24.09.2012 tarihinde Kırşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak atanmış olup halen bu görevi yürütmektedir.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku