Güncel

NUMAN NAFİZ ŞAHİN GÖREVİNE BAŞLADI

NUMAN NAFİZ ŞAHİN GÖREVİNE BAŞLADI

22 Haziran 2020 14:40
-A

+A

 

İstanbul Bahçelievler Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünden, Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan Numan Nafiz ŞAHİN’i şube müdürleri ve personeller karşıladı.
Numan Nafiz Şahin; Kimdir. 1979 yılında Erzincan'da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Erzincan’da tamamladı.
Spor hayatına çeşitli kulüplerde lisanslı futbolcu olarak başlayan Şahin, 1997 yılında başladığı Aksaray Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'ndan 2001 yılında mezun oldu. Futbol ve Antrenman Bilgisi Uzmanlık alanlarında eğitimini başarı ile tamamladı. 2002 yılında Spor Uzmanı olarak Bayburt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Şahin, 1979 yılında Erzincan'da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Erzincan’da tamamladı.
Spor hayatına çeşitli kulüplerde lisanslı futbolcu olarak başlayan Şahin, 1997 yılında başladığı Aksaray Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'ndan 2001 yılında mezun oldu. Futbol ve Antrenman Bilgisi Uzmanlık alanlarında eğitimini başarı ile tamamlayan Şahin, 2002 yılında Spor Uzmanı olarak Bayburt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atandı.
Aynı zamanda Atletizm Antrenörü ve UEFA B Futbol Antrenörlük belgesine sahip olan Numan Nafis Şahin, birçok lig'de Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu olarak görev yaptı. 2003-2015 yılları arasında İstanbul Bahçelievler Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde başarılı çalışmalarına devam eden Şahin, 2015 yılında İstanbul Bahçelievler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü olarak atandığı süreçten itibaren imzasını attığı en geniş katılımlı Dünya Satranç rekoru, Oyunu Öğren projesi, Çocuk Atletizm projesi gibi önemli projelerin yürütücüsü ve komisyon başkanlıklarını da yaparak, bu projeleri ilçe gençliğinin hizmetine sundu ve önemli katkılar sağladı. 2020 yılında Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı ve hali hazırda bu görevi sürdürüyor.
Numan Nafiz Şahin, evli ve 2 çocuk babasıdır.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Kirsehirli 22 Haziran 2020 15:55

Hayirli olsunda buteskilata gonul.vermis kirsehirli kisilere ne diyeceksiniz kosturdular emeklerini verdiler dava icin mucsdele ettiler simdi gelen arkadas da erzincana kirsehirli icin refarans olur insallah

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku