Güncel

Ödüller Sahiplerini Buldu!

Ödüller Sahiplerini Buldu!

18 Aralık 2020 15:14
-A

+A

Kırşehir'de Yazıyorum Çiziyorum Etkinliğine Katılan Öğrencilere Ödülleri Verildi.

Kırşehir'de  Diyanet İşleri Başkanlığınca 2020 yılı etkinlikleri kapsamında Sosyal hizmet kurumlarında kalan çocukların şiir, öykü ve masal yazma ile resim ve karikatür çizme becerilerini geliştirmek; duygu, düşünce ve gözlem yeteneklerini manevi değerlerimizle içselleştirmeleri ve bu değerlerle güçlenerek sorunların üstesinden gelme/toplumla bütünleşme becerisi kazanmalarına katkı sağlamak amacıyla "Yazıyorum, Çiziyorum" başlıklı bir etkinlik düzenlendi.
Etkinliğine katılan eserler İl Müftü Yardımcısı Zeynep Önen başkanlığındaki seçici heyet tarafından değerlendirildi. Aile ve Dinî Rehberlik Büromuz, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personelinden oluşan jüri heyeti dereceye giren eserleri belirledi.
Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödül vermek üzere 17/12/2020 Perşembe günü saat:14.00’de İl Müftülüğü Konferans salonunda bir program düzenlendi. Programa İl Müftümüz Mehmet Yaman, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, İl Müftü Yardımcısı Zeynep Önen, Şube Müdürü Mustafa Yayla, Öğrenciler ve öğretmenler katıldı.
Öykü dalında birinci Sultan Şahin, Şiir dalında birinci Funda Büyükgüllü, Çiziyorum dalında birinci Meryem Çetin oldular.
İl Müftüsü Mehmet Yaman ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara’nın kısa konuşmalarının ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Hatıra fotoğraflının çekilmesinin ardından program sona erdi.
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku