Güncel

ÖNCELİĞİMİZ KALİTE VE GÜVEN

ÖNCELİĞİMİZ KALİTE VE GÜVEN

21 Mayıs 2021 15:13
-A

+A

        Evde hobi olarak başlayıp yakın çevresinden  sıkça  istek almaya başlayan sema tasarım ev eşyalarına farklı çalışmalar ile Kırşehir’de ilki yaşatıyor.
        Semaca Tasarım sahibi Sema Aydın ilk iş yerini küçük bir dükkan açarak şimdi işyerini genişletti ve KOSGEB desteği ile daha da büyüyen  Aydın ilimizde vazgeçilmez  tasarım dünyasına  renk katıyor.
Gazetemize açıklamada bulunan Sema Aydın; ev dekor eşyasına olan düşkünlüğüm çalışma hayatı olmadan önce vardı evimde sürekli kuru çiçeklerden  ve farklı  eşyalardan  dekorasyon yaptığımda kendi çevremden aldığım talepler yoğunlaştı ve küçükte olsa ilk iş hayatına  atıldım daha sonra taleplerinde artması ile  iş yerim küçük olduğundan  daha geniş bir alana ihtiyacım var idi  şuanda dekorasyon ,baskı ve nakış işlemleri ile  yoğun bir çalışma içerisindeyim. En büyük desteğim olan eşim Mustafa Aydın  çalışmalarımda bana olan desteği ve güveni ile ilimizde özellikle  hanımların ve beylerin  uğrak noktası haline geldi. Özel günlerde kalıcı fakat gösterisi ile anlamını taşıyan  sürpriz yapmak için bizleri tercih ediyorlar.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ  BENİM İÇİN HER ZAMAN ÖN PLANDADIR 
     Yaptığı işten keyif aldığını söyleyen Aydın, en kaliteli çiçekleri müşterileriyle buluşturma amacında olduğunu aktardı. Aydın, son zamanlarda en çok tercih edilen çiçeğin kuru çiçek olduğunu belirterek,  şöyle devam etti:
“Şu an inanılmaz kuru çiçek satılıyor. İnsanlar artık evlerinde kalıcı bir şey olsun istiyorlar. Aslında artık insanlar yeni ve farklı tarz arayıştalar. İşyerimde  bir çok farklı çalışmalar ile sunum yaparken isteğe göre de farklılıklar yaratıp müşterilerimize sunuyoruz.Ürünlerimiz iş yerlerine de uygun süslemelerimiz oluyor bizlere ulaşan yalnız ev dekorasyon için değil iş yeri ve özel günlerde de  farklılık  ile birlikte  harikalar yaratıyoruz.
BİR ÇOK ALANDA  HİZMET EDİYORUZ
       Sema Aydın;Dekorasyonun yanı sıra hassasiyetimiz ile  tişört üzerine baskı işleminin yanı sıra özel iş kıyafetlerine olan çalışmalarımız  şehir içi ve dışı da hizmet vermekteyiz. KOSGEB desteği ile iş alanımı ve çalışmalarımı büyüterek bir çok alanda yer aldım.
İŞİMİ SEVEREK YAPIYORUM
        Sema Aydın; İşimi severek yapıyorum  bir anda ilk adımımı attığım iş hayatım benim için dönüm noktası oldu. Yapılan işten zevk ve aşk ile başlattığın yeni bir sayfada başarı istiyor isen hedefin büyük olmalı ve emin adımlar ile ilerlemelisin. Yapılan işte her şey den önce kalite  ve güven gelir  ben  çalışmalarımda önceliğim kaliteden yola çıkarak müşterilerimin güveni çalışmalarıma daha da başarılı olmanın yolunu bana açtı.Hayal dünyamı çalışmalarıma yansıttım. Renkler ile iç içe oldum  makinada  çalışırken  her bir nakışım da yüreğimi koydum. En büyük destekçim eşime teşekkür ediyorum, benim ile birlikte ilmek ilmek işledi yüreğime hayal dünyamızı ve diyorum ki iyi ki varsın….(ZELİHA KARAYEL)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku