Güncel

Özel Musa Gül Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Musa Gül müjdeyi verdi!

Özel Musa Gül Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Musa Gül müjdeyi verdi!

22 Kasım 2021 16:18
-A

+A

      Özel Musa Gül Hastanesi  Yönetim Kurulu Başkanı Musa Gül, Yeni Kırşehir Yeşilyurt ve Kırşehir Memleket Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli’yi ziyaret ederek  Özel Musa Gül Hastanesi çalışmalar hakkında bilgi verdi.
      Açılışı gerçekleştiği günden bu güne kadar güçlü kadrosu bir çok başarıya imza atan Musa Gül Hastanesi 1 Aralık’ta çocuk doktoru, cilt doktoru ve ortopedi doktorunun göreve başlayacağının müjdesini hemşerilerine duyurdu.
Musa Gül gazetemize yaptığı açıklamada ,”Memleketim için  hiçbir şeyi sınırda bırakmayıp  hedefim her daim hizmet için bir ileri olacaktır. Bu memlekete ve  halkımıza  hizmet etmek için  ben çok uzun zamandır beklemedeydim ve hayallerimi gerçekleştirerek daha büyük bir hastane ile hizmet etmek için hastanemizi ve kadromuzu da büyütmek için çalışmalarımızı  sürdürüyoruz. Kırşehir’e yakışır bir şekilde sağlıkta kaliteyi  ön planda tutarak, Musa Gül Hastanesi olarak durmaksızın  çalışacağımıza söz verdik ve verdiğimiz sözde  ilerlemeye devam edeceğiz ”dedi. 
      Gül; yurt dışında memleketime geldiğimde doktor için her zaman il dışına  gitmek zorunda kalan Gül,benim yaşadığım  sıkıntıları  hemşerilerimiz yaşamasın diye hayalini kurdu azmetti ve gerçekleştirdi.
     Gül; “Benim derdim para kazanmak değil ,65 yaşımdan sonra  böyle bir çabam olmaz. Özel Musa Gül Hastanesi  açılışı ile birlikte bir çok esnafta da hareketlilik  sağladı. Medikalimiz, eczanemiz taksicimizin de işleri açıldı.Bu şehrimiz için bir olanaktır. Doktor kadromuz  en büyük hassasiyetimizdir ve mesleğinde uzman işinde özverili memleketime katkı sağlayan  güçlü bir ekip ile  çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şeyden önce sağlık derken  sözden ibaret değildir kaliteli güvenilir güler yüzlü çalışanlarımız ile biz buradayız” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku