Güncel

Özgür Albayrak yeniden başkan seçildi

Özgür Albayrak yeniden başkan seçildi

23 Mayıs 2019 07:37
-A

+A


Kırşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın olağan genel kurulu yapıldı ve Özgür Albayrak yeniden başkan seçildi.
2019-2022 dönemi Oda Kurullarının Seçimi 19 Mayıs Pazar günü Kırşehir SMMMO’nun oda toplantı salonunda yapıldı ve 96 üye oy kullandı. Seçime Özgür Albayrak ile Fevzi AKKUŞ grubu olmak üzere iki grup yarıştı. 94 geçerli oydan 65’ini alan Özgür Albayrak’ın grubundan dört kişi yönetime girerken, 29 oy alan Fevzi Akkuş’un grubundan bir kişi yönetime girdi.
Özgür Albayrak, Haydar Zengin, Deniz Pakel, Cengiz Arısoy ve Fevzi Akkuş’tan Yönetim Kuruluna, Özgür Albayrak, üç yıl süreyle yeniden başkanlık görevine devam edecek.
Kırşehir SMMMO Başkanı Özgür Albayrak, “18 Mayıs günü genel kurulumuzu büyük bir olgunlukla ve camiamıza yakışır bir şekilde tamamladıktan sonra 19 Mayıs’ta Birlik ve beraberlik içinde oda kurullarının seçimi gerçekleştirdik. Üyelerimizin takdiri ile bir dönem daha Oda Başkanlığı ve diğer kurulların görevleri grubumuza veridi. Seçilen veya seçilmeyen, bizimle birlikte olan veya olmayan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Makamlar, Koltuklar camiasına hizmet için kullanılmalı, rekabet seçim gününde kalmalıdır. İlk günkü heyecanımız ve azmimiz ile tüm üyelerimize ve camiamıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku