Güncel

Öztürk ,1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum

Öztürk ,1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum

30 Nisan 2020 12:10
-A

+A

 

Kırşehir Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü Sebebiyle Bir Açıklamada Bulundu.
Çalışanların hakkı ve emekleri konusunda her zaman saygılı olunması gerektiğini belirten Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, 'Alnının teriyle evine ekmek götüren esnaf ve sanatkarlarımız için işçiler sadece bir çalışan değil aynı zamanda o iş yerinin olmazsa olmazı, ailenin bir ferdidir. Esnaf ve sanatkarlarımız, Ahilik felsefesinden geldiği için alın terinin kıymetini iyi bilir. İşçi-işveren dayanışmasının gücüne inanan esnaf ve sanatkarlarımız için emek daima kutsaldır' dedi.
Toplumun her kesiminden işçi ve işverenler ile sivil toplum örgütleri omuz omuza vererek dayanışma içine girdiğinde ülkemiz milli hedeflerine ulaşarak daha güzel yarınlara erişecektir. Emeğe ve çalışan haklarına saygı, demokrasi kültürünün vazgeçilmez bir unsurudur. Bu vesileyle esnaf ve sanatkarlar camiası adına, tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum. Emekçilerimizin bu yıl korona virüs sebebiyle meydanlarda kutlayamayacağı için biraz içimiz buruk, ama bu zor günleri atlattığımızda yine önümüzdeki yıllarda coşku ile kutlanacaktır.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku