Güncel

ÖZÜ GÜLMEYENİN YÜZÜ GÜLER Mİ?

ÖZÜ GÜLMEYENİN YÜZÜ GÜLER Mİ?

25 Şubat 2019 06:12
-A

+A

 

"Kalpten kalbe giden bir yol vardır, görünmez." diyen Büyük Usta Neşet Ertaş’tan aldığı ilhamla kalplere dokunmayı ilke edinen MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr Onur KÖKSAL; güler yüzü ve samimiyetiyle gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Hoşgörü iklimini yaratmak için var gücüyle çalışan KÖKSAL, hemşehrilerinin güvenini ve teveccühünü kazanıyor. Uzun yıllar eğitim camiasında hizmet veren, akademik alanda dünya çapında başarılara imza atan KÖKSAL; şimdi de kendini memleketine adadı ve 7'den 77'ye muhabbetle yaklaşan KÖKSAL, başkanlık yarışının en büyük adayı olarak görülmeye başladı. Kırşehir vatandaşları ile aralıksız görüşen ve projeleri hakkında bilgi verirken gülen yüzü ve samimiyeti ile Kırşehirlilerin gönlüne taht kuruyor.
Vatandaşlara sorduk neden  Onur Köksal , en sık aldığımız cevaplardan birtanesi projeleri ileriye dönük ve Kırşehir geleceği için kalıcı projeler dediler. Bizler ile görüşmeye geldiğinde  mevkisini unutup tıpkı bizler gibi olup konuşmalarının üzerine basa basa sözüm sözdür diyerek kendine olan güveninini ve söz verdiği projelerin arkasında durmasıdır  cevabını verdiler.
Ali Gündüz;”Onur Köksal kısa zaman zarfı içerisinde  hemşerilerine çalışmaları ile karşısına çıkar iken her şeyden önce gülen yüzü ve samimiyetini ön planda tutup halkın içerisinden gelip ve daima halkın içinden biri olacağının sözünü veriyor.
   Sağlam bir çalışma ile karşımıza çıktı çalışmalarında her kesimi düşünerek hassasiyetle çalması  faliyete geçireceği projelerin bizim geleceğimiz açısından büyük bir önemi var “dedi.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ HEYETİNDEN AK PARTİ SEÇİM BÜROSUNA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
MHP Kırşehir İl Başkanı Arif KILIÇ, Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL ve beraberindeki heyet; AK Parti seçim bürosunu ziyaret ederek devletin bekası, ülkenin geleceği ve toplumsal barışın temini için oluşturulan Cumhur İttifakına bağlılık mesajı vererek başarı dileklerini iletti.
GÜVEN TUR VE BERAT TUR ÇALIŞANLARIYLA BİR ARAYA GELDİK
Şehrin çilekeşleri olan Şoför dostlarımızdan, Güven Tur ve Berat Tur çalışanları ile 40 Taraftar Grubu Çay Evinde bir araya gelip; şehrin ve taşımacılık sektörünün sorunları ve çözüm yollarımız hakkında sohbet ettik. Hoş sohbetlerinden , sıcak çayları gibi samimiyetlerinden ziyadesiyle mutlu olduk. Allah yâr ve yardımcıları olsun.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku