Güncel

Personellerle iftar yemeğinde buluşuldu...

Personellerle iftar yemeğinde buluşuldu...

3 Haziran 2019 07:40
-A

+A

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerinde görev yapan personeller iftar yemeğinde bir araya geldi.
gerçekleşen iftar yemeğine Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız, İl Müdürü Kenan Şahin, İl Müdür Yardımcısı Suat Veyisoğlu, Şube ve İlçe Müdürleri ile personeller katıldı.
İftar yemeğinde bir konuşma yaparak  Ramazan ayının birlik, beraberlik, bereket ve rahmet ayı olduğunu belirten  İl Müdürü Kenan Şahin; “On bir ayın Sultanı Ramazan Ayı; birlik, beraberlik, bereket ve rahmet ayıdır. Özellikle iftar sofraları arkadaşlık ilişkilerimizin kaynaşması açısından büyük bir fırsattır. Bu iftar yemeğinde bulunmaktan büyük mutluluk duydum.  Siz mesai arkadaşlarımız ile birlikte Ülkemiz ve Kırşehir’imiz için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu tarz birliktelikler, hem aile ortamı sağlamakta, hem de yoğun çalışma ortamında nefes alma fırsatı oluşturmaktadır. Düzenlenen bu iftar yemeğine katılan bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu vesile ile yaklaşan Ramazan Bayramının ülkemize ve tüm İslam âlemine huzur, bereket ve mutluluk getirmesini diliyorum.” açıklamalarında bulundu.
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku