Güncel

PROF. DR. ONUR KÖKSAL,VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU !

PROF. DR. ONUR KÖKSAL,VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU !

15 Haziran 2020 16:59
-A

+A

Prof. Dr. Onur Köksal 31 Mart 2019 Belediye Başkanlığı adaylığında Kırşehir’e bir söz vermişti. Köksal kazanamamasına rağmen ve aradan geçen zaman sürecin de verdiği sözü tuttu ve ”Ahi Baba Süt Ürünleri” tesisinin Kırşehir’e  kurulmasında öncülük etti.

“Kırşehir’i garip bırakmayacağız”
“ Kırşehir’i garip bırakmayacağız demiştim. Sözü yere düşenin şerefi de  yere düşer diyerek Kırşehir’e sözümü tutuyorum “diyen Köksal yaptığı açıklamada,” Kırşehir’ime hayırlı olsun. Bir söz verdim ben bu garipler şehrine. Seçilsem de seçilmesem de bu şehri bırakmayacağım, bu şehre küsmeyeceğim, darılıp gitmeyeceğim dedim. Bu şehri , bu şehrin rızkını haksız yere yiyenlere terk etmeyeceğim dedim. Sürekli istihdam dedim ve demeye de devam edeceğim. Gelecekte çocuklarımın övüneceği eserler bırakmak gibi bir hayalim vardı vakit bu hayalleri gerçekleştirme vakti Memleketim için halkımız için durmayacağız, Kırşehir ,Kayseri ve Ankara’nın arasında sıkışıp küçülen bir şehir olmaktan çıkıp Allah’ın izni ile hakkettiği değeri bulacak.
Bizim Kırşehir için hayallerimiz var.
Bu daha bir başlangıç. Yerli ve Milli markamız AHİ BABA AYRANLARI Kırşehir'ime hayırlı olsun. Artık AHİ BABA ' da bu kadim şehrin markası. Bu şehirde yapılacak çok iş var. Kazanılacak ve bölüşülecek çok aş var. Yeter ki isteyelim. Kökleri bu şehre dayanan bir marka geliyor. Bu şehrin parlayan yıldızı olacak. Biz el attık sizler omuz vereceksiniz. Bu Kırşehir’in markası, Kırşehir’in yatırımı. Gayret bizden Takdir Allah’tan. Ben sözümü tuttum. Bu süreçten sonra Kırşehir’imizi yalnız bırakmayacağız. Hep birlikte el ele vereceğiz, birlikte yapacağız.  Sıra Kırşehir’imde ”dedi. (ZELİHA KARAYEL)
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku