Güncel

Proje İmam Hatip Ortaokulu gazilerimizi ağırladı

Proje İmam Hatip Ortaokulu gazilerimizi ağırladı

20 Ekim 2021 15:55
-A

+A

     Proje Abdülkadir İmam Hatip Lisesi'nde “Vatan Severlik” değeri  etkinlikleri kapsamında program düzenlendi. Proje Abdülkadir İmam Hatip Lisesi değerler eğitimi ayında “Vatan Severlik” değeri  etkinlikleri kapsamında öğrencilerini Kırşehir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal PARLAK ve beraberindeki heyeti öğrencileriyle buluşturdu. “Muharip gazilerimizle ve öğrencilerimizle “Vatan nedir? Bayrak nedir? Şehitlik nedir? Gazilik nedir? Sava nedir?” kavramlarıyla ilgili bir söyleşi yapıldı.
    Proje İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Gülsün Durdu’nun koordinatörlüğünde başlayan program Gazilerimizin konuşmaları, anıları ve öğrencilerin sorularının ardından okul idaresi ve öğretmenlerinin gazilere çiçek takdimi ile son buldu.
Kırşehir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kemal PARLAK "Kırşehir Abdulkadir Özcan İmam Hatip Okulu öğrencilerimize, şehitlik, gazilik adına vatan, millet, bayrak ve devlet sevgisini aktardık.  Öncelikle böyle güzel bir programa imza atan okul yetkilimize çok teşekkür etmek istiyorum. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ile bir arada olmaktan memnunuz. Gazilerimiz ile birlikte bizi davet ettiğiniz için teşekkür ederiz. Okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimizin ilgilerine gazilerimiz adına teşekkürlerimi bir borç biliriz." dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku