Güncel

PROMOSYONDA TÜRKİYE REKORU

PROMOSYONDA TÜRKİYE REKORU

26 Şubat 2020 12:05
-A

+A


Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde yapılan banka promosyon ihalesinde Türkiye Rekoru...
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, banka maaş promosyonunda Türkiye rekoru kırdı. Halkbankası ile yapılan 36 aylık anlaşma kapsamında çalışanlara tek seferde 4.265,00 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacak.
Yetkili sendika olarak  AHİ EVRAN  Üniversitesi Eğitim-Bir-Sen temsilciliğinin yer aldığı ihale komisyonu tarafından gerçekleştirilen promosyon ihalesinde 36 ay için Halkbankası ile 4.265,00 TL tutarında tek seferde ödeme şartı ile anlaşmaya vardı.
Söz konusu anlaşma, çalışanlar lehine bugüne kadar gerçekleştirilmiş en kazançlı anlaşma olurken, AHİ EVRAN  Üniversitesi Eğitim-Bir-Sen temsilciliğinin ise, Türkiye rekorunu Kırşehir de kırmış olmanın haklı gururunu yaşıyor.
Halkbankası ile imza altına aldıkları banka promosyon anlaşmasının tüm çalışanlara hayırlı uğurlu olmasını dileyen yetkililer, "36 Aylığına  yaptığımız anlaşma gereği çalışanlarımıza tek seferde yapılacak ödeme 4.265,00 TL olacak. Bu miktarın hem tek seferde ve hem de Türkiye genelinde ödenecek en yüksek rakam olması, çalışanlarımızın lehine bir durum teşkil ediyor ki, bundan fevkalade büyük bir mutluluk duyuyoruz diye belirttiler.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku