Güncel

PTT 179. Yılını Kutluyor

PTT 179. Yılını Kutluyor

24 Ekim 2019 07:24
-A

+A

 

Posta ve Telgraf Teşkilatının (PTT) 179. kuruluş yıldönümü münasebetiyle PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Valimiz Sayın İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, en köklü kuruluşlarımızdan biri olan PTT'nin kurulduğu günden beri çağın gereklerine uygun olarak yapısını ve hizmetlerini sürekli geliştirdiğini söyledi.
Posta ve Telgraf Teşkilatının 179 yıldır milletimize kaliteli ve sorunsuz bir şekilde hizmet verdiğini belirten Vali İbrahim Akın, "PTT, köklü geçmişinin verdiği tecrübe ve birikimiyle ülkemizin her köşesinde milletimize hizmet sunmaktadır. 23 Ekim 1840 tarihinde ‘Posta Nezareti’ olarak kurulan PTT bugün kargoculuk ve bankacılık gibi önemli hizmetleri de başarı ile yürütmektedir. PTT’nin 179. kuruluş yıldönümünü kutluyor, teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
Ziyaret, PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu'nun 179. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri hakkında Vali İbrahim Akın’a bilgiler vermesi ve filateli hediye etmesi ile sona erdi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku