Güncel

RAMAZAN BAYKARA’DAN KIRŞEHİR ANADOLU ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’NE ZİYARET...

  RAMAZAN BAYKARA’DAN KIRŞEHİR ANADOLU ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’NE ZİYARET...

3 Mart 2020 13:23
-A

+A

 
 
Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ali Sarıca ve yönetim üyelerini ziyaret etti.
Baykara,” Şehitlerimiz ve aileleri için hizmet vermek adına açmış olduğunuz dernek adına sizleri tebrik ederim. Açılan bu derneğin hayırlı ve mübarek olmasını diliyorum. Şehit ve gazilerimize verilen tüm hizmetlerin yanındayız. Bu yolda yapılan çalışmaların kutsal olduğunu düşünüyoruz. Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak bu hizmetlerin destekçisiyiz. Biz tüm samimiyetimizle şehitlerimizin, gazilerimizin ruhaniyetinin ve ruhlarını incitmeyecek şekilde olan tüm davranışların yanındayız.” Dedi.
Baykara,” Ordumuz şu anda büyük bir mücadelenin içerisinde, şehitlerimiz var. Rabbim şehitlerimizden razı olsun. Hepimiz onlara minnettarız. Ordumuzun İdlib’te, Suriye’de olması gerektiğini ve sonuna kadar gitmesi gerektiğine inanıyoruz. Bizler dualarımızla, psiko-sosyal desteklerimizle şehitlerimizin ve şehit- gazi derneklerinin yanındayız. “ dedi.
Baykara son olarak, ”çıktığınız yolda Rabbim sizleri muzaffer eylesin.” Dedi
Görüşme sonrasında Baykara, Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ali Sarıca’ya plaket taktim etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku