Güncel

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’dan Rektör Karakaya’ya Ziyaret

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’dan Rektör Karakaya’ya Ziyaret

28 Ekim 2019 07:36
-A

+A


Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 2. Uluslararası Türk Halklarının Felsefi Mirası Sempozyumu için üniversite gelen Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman ile Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesinden gelen konuklar, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret ederek bir görüşme yaptı. 24 Ekim 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Gökbel ile Prof. Dr. Mustafa Kurt da eşlik etti.
Kırşehir’de ve üniversitede olmaktan mutlu olduğunu dile getiren Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, üniversitemizin kalite çalışmaları, pilot üniversite projeleri ve alanda göstermiş olduğu çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getirdi. Üniversitenin fiziki durumu hakkında da Rektör Karakaya’dan bilgiler alan Rektör Karaman, yapımı tamamlanan binalarla birlikte yerleşkemizin modernleşme de ilerlediğini kaydetti.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve ilimiz için ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini belirten Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğrencilerimizin modern, donanımlı ve kendilerine ait okullarda eğitim almalarını önemsediklerini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman ile Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesinden gelen konuklara teşekkür etti. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku