Güncel

Rektör Karakaya , KAEÜ'ye yeni katılan Araştırma Görevlileri ile Bir Araya Geldi

Rektör Karakaya , KAEÜ'ye  yeni katılan Araştırma Görevlileri ile Bir Araya Geldi

14 Mart 2020 16:19
-A

+A

 

Ahi Evran Üniversitesine  yeni katılan araştırma görevlileri, Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 13 Mart 2020 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Karakaya, göreve yeni başlayan akademik personele üniversite ve görev yapacakları fakülteler hakkında bilgiler verdi.
Üniversite'nin en önemli ihtiyaçlarından biri olan akademisyen ihtiyacını karşılamak üzere öğretim elemanı alımı yaptıklarını anlatan Rektör Karakaya, gençlerimizi geleceğe daha kaliteli eğitimle hazırlamak için fakültelerimizi akademik olarak güçlendirdiklerini söyledi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin çok sayıda başarılı projeye imza attığını ve bu projelerin alt yapısında araştırma görevlilerine de büyük işler düştüğünü kaydeden Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitemizin çalışma temposunun oldukça yoğun olduğunu belirterek genç akademisyenlerin enerjisine ihtiyaçları olduğunu vurguladı.
Ülkemizin geleceğine dair önemli temellerin üniversitelerde atıldığını anlatan Prof. Dr. Vatan Karakaya, emek verilmeden hiçbir başarıya ulaşılamayacağını belirtti. Araştırma görevlilerinin alanlarında çok güzel işler başaracağına inandığını dile getiren  Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, onlara üniversite, fakülteler  ve projeler hakkında genel bilgiler vererek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi.     


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku