Güncel

Rektör Karakaya’dan 35 Yıldır Görev Yapan Personele Teşekkür

Rektör Karakaya’dan 35 Yıldır Görev Yapan Personele Teşekkür

4 Şubat 2020 15:56
-A

+A


Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, kamu hizmetinde ve üniversitede 35 yılını dolduran personeline teşekkür belgesi verdi. 3 Şubat 2020 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen törende Rektör Karakaya’ya, Üniversitede Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük de eşlik etti.
Görevde 35 yılını dolduran personeli ile bir süre sohbet eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, gösterdikleri başarılı çalışmalarından dolayı personeline teşekkür etti. Kurum personeli ile sürekli iletişim halinde olduklarını ve tüm personelin her ihtiyacında yanında olduklarını söyleyen Rektör Karakaya, konuşmasına şöyle devam etti: “Bir personelin çalıştığı kuruma aidiyet beslemesi bizim için çok önemli. Sizler de 30 yılı aşkındır hem kamu hizmetinde hem de üniversitemizde çalışarak Kırşehir Ahi Evran Üniversitesine aidiyet duygusuyla bağlısınız. Göstermiş olduğunuz özverili ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi adına hepinize teşekkür ederim. Bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar dilerim.”
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde çalışmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten personel, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku