Güncel

Rektör Karakaya’nın Barış Pınarı Harekâtı mesajı

Rektör Karakaya’nın Barış Pınarı Harekâtı mesajı

11 Ekim 2019 07:43
-A

+A


Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı başlatıldı. Türkiye gündeminde yer alan ve tüm Türkiye'nin el açıp dualar ettiği Barış Pınarı Harekâtı için sosyal medya hesabı üzerinden birçok destek amaçlı paylaşımlar yer aldı. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya Barış Pınarı Harekâtı ile ilgili bir mesaj yayımladı. Rektör Karakaya yayımlamış olduğu mesajında şunları kaydetti:
"Terörizm hangi örgüt tarafından hangi gerekçeyle uygulanırsa uygulansın, insanlığa karşı bir suçtur ve herhangi bir ırk, etnik grup, inanç ya da coğrafya ile ilişkilendirilemez. Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak tarihi geçmişimizde olduğu gibi bugün de küresel barış, istikrar ve güvenlik için mücadeleye devam etmekteyiz.
Güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı Barış Pınarı Harekâtı’nı başlatan Türk Silahlı Kuvvetlerimize başarılar diliyoruz. Allah devletimizi korusun, silahlı kuvvetlerimizi de muzaffer eylesin."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku