Güncel

Rektör Katrakaya'dan Başkan Yavuz'a ziyaret

Rektör Katrakaya'dan Başkan Yavuz'a ziyaret

1 Ağustos 2019 07:23
-A

+A

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz’u ziyaret etti.
Göreve geldiği günden bu yana üniversite-şehir buluşmalarını sağlayan ve her ortamda üniversite-şehir işbirliğini önemsediğini dile getiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz’u makamında ziyaret etti.
Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı görüşmede şehrin, üniversitenin ve bölgenin genel durumu hakkında istişarelerde bulunuldu. Rektör Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin hızla geliştiğini ve genişlediğini belirterek, üniversite olarak alanında lider olma anlamında önemli çalışmalar yürüttüklerini ve yürütmeye devam edeceklerini vurguladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin çalışmalarını büyük bir memnuniyetle yakından takip ettiğini anlatarak, üniversite-şehir işbirliğini önemsediğini ve her türlü desteğe hazır olduğunu vurguladı. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü görevine yeniden atanan Rektör Karakaya’ya çalışmalarında başarılar diledi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku