Güncel

S.Y.D.V. Mütevelli Heyet Toplantısı gerçekleştirildi

S.Y.D.V. Mütevelli Heyet Toplantısı gerçekleştirildi

26 Ağustos 2021 15:58
-A

+A

       Akçakent Kaymakamı Fikri BADİOĞLU başkanlığında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet toplantısı gerçekleştirildi.
      Toplantıda sosyal yardım talepleri ile S.Y.D.V. Müdürlüğüne gelen dilekçeler görüşüldü. İhtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşarak onlara devletin yardım elini uzatmanın önemli bir sorumluluk olduğunu belirttiği toplantıda, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yapılan yardım başvuruları gözden geçirildi.
Toplantıda, muhtaç ve ihtiyaç sahipleri tarafından vakfa yapılan çeşitli başvuru dosyaları görüşülerek güncel mevzuat hükümlerine göre karara bağlandı.
      Kaymakam Fikri BADİOĞLU , “Devletimiz, sosyal devlet ilkesi ile kurulmuş, Anayasa’da tanımı yapılırken sosyal devlet olduğu belirtilmiş bir yapıya sahiptir. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinin görevi de devletimizin göndermiş olduğu imkânları en adil şekilde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza paylaştırmaktır" dedi.
Devlet olarak ihtiyaç sahibi vatandaşların  ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmalar zamanında yapılıyor, tüm talepler titizlikle değerlendirilerek imkânlar ölçüsünde sorunlara çözüm bulunulmasına çalışılıyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku