Güncel

Sağlık-Sen'de saha çalışmaları devam ediyor...

Sağlık-Sen'de saha çalışmaları devam ediyor...

3 Şubat 2020 07:48
-A

+A


Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan yönetim kurulu üyeleri saha ziyaretlerine devam ediyor. Sahanın nabzını tutmak, dayanışma içinde olmak ve yapılacak çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunmak amacıyla, Kırşehir Sağlık-Sen ziyaretlerde bulunuyor.
Ziyaretlere devam eden Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yücesan ve yönetim kurulu üyeleri "sendikacılıkta saha, masadan çok daha önemlidir. Yapmış olduğumuz ziyaretlerle sahadan önemli geri dönüşler alıyoruz. Bu değerlendirmeler, sorunların çözümünde takip edeceğimiz yol haritasını oluşturuyor. O nedenle teşkilat buluşmalarını önemsiyoruz” ifadelerinde bulunarak çalışmalarına devam ediyor.
Bu ziyaretler kapsamında Mucur ilçesini ziyaret eden Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan yönetim kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri, üyeleri ve sağlık çalışanları ile buluştu.
Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi tarafından yapılan açıklamada ziyarete dair şu bilgiler aktarıldı: "Yol haritamızdaki strateji ve çalışmalarımızı gözden geçirdik, ihtiyaçlarını ve sahadan gelen önerileri değerlendirdik. Bizleri yalnız bırakmayan ve iştirak eden sağlık çalışanlarımıza teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku