Güncel

SALİM DEMİR, SİYAH KUŞAK TERFİ SINAVINDA ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OLARAK GÖREVLENDİRİLDİ

SALİM DEMİR, SİYAH KUŞAK TERFİ SINAVINDA ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OLARAK  GÖREVLENDİRİLDİ

21 Aralık 2020 17:40
-A

+A

 
Türkiye Taekwondo  Federasyonu , yıldızlar Teknik Kurul Başkanı ve Milli Takımlar Baş Antrenörü Salim Demir;”HEDEF DÜNYA SIRALAMASI” 
Türkiye Taekwondo Federasyonu Faaliyet programında yer alan siyah kuşaktan , Pum sınavı 22-25 Aralık 2020 ,tarihleri arasında Niğde ilinde 5 Şubat kapalı spor salonunda yapılacak sınava yaklaşık 30 ilden sporcular bir üst kuşağa geçmek için yarışacak . 
Kırşehir  Gençlik Spor il müdürlüğü Taekwondo Antrenörü ve Türkiye Taekwondo Fedarasyonu yıldızlar Teknik Kurul Başkanı ve Milli Takımlar Baş Antrenörü Salim Demir ,öğretim görevlisi olarak görevlendirildi. son yıllarda Türkiye'de ve Avrupa'da  başarılarıyla da   ilimizi ve ülkemizi  Taekwondo  branşından ilimizin gururu olmaya devam ediyor.
 Milli Takımlar Baş Antrenörü Salim Demir açıklamasında ,” Yapılacak olan sınava ilimizde 25 sporcu katılacağını açıkladı bu kuşak terfi sınavına ülkemizin içinde bulunduğu pandemi dönemine rağmen çok güzel bir hazırlık dönemi geçirdik.İlerleyen günlerde katılmış olduğum Dünya ve Avrupa Taekwondo Fedarasyonu düzenlenmiş olduğu Lever -1 ve Lever - 2 kurslarına katılarak Dünya sıralamasına inşallah gireceğiz” dedi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku