Spor

Salim Demir, Siyah Kuşak Terfi Sınavında Öğretim Görevlisi Olarak Görevlendirildi

Salim Demir, Siyah Kuşak Terfi Sınavında Öğretim Görevlisi Olarak Görevlendirildi

21 Aralık 2020 15:38
-A

+A

Türkiye Taekwondo Federasyonu, yıldızlar Teknik Kurul Başkanı ve Milli Takımlar Baş Antrenörü Salim Demir; ”HEDEF DÜNYA SIRALAMASI”
Türkiye Taekwondo Federasyonu Faaliyet programında yer alan siyah kuşaktan, Pum sınavı 22-25 Aralık 2020, tarihleri arasında Niğde ilinde 5 Şubat kapalı spor salonunda yapılacak sınava yaklaşık 30 ilden sporcular bir üst kuşağa geçmek için yarışacak.
Kırşehir Gençlik Spor il müdürlüğü Taekwondo Antrenörü ve Türkiye Taekwondo Federasyonu yıldızlar Teknik Kurul Başkanı ve Milli Takımlar Baş Antrenörü Salim Demir, öğretim görevlisi olarak görevlendirildi. Son yıllarda Türkiye'de ve Avrupa'da başarılarıyla da ilimizi ve ülkemizi Taekwondo branşından ilimizin gururu olmaya devam ediyor.
Milli Takımlar Baş Antrenörü Salim Demir açıklamasında ,” Yapılacak olan sınava ilimizde 25 sporcu katılacağını açıkladı bu kuşak terfi sınavına ülkemizin içinde bulunduğu pandemi dönemine rağmen çok güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. İlerleyen günlerde katılmış olduğum Dünya ve Avrupa Taekwondo Federasyonu düzenlenmiş olduğu Lever -1 ve Lever - 2 kurslarına katılarak Dünya sıralamasına inşallah gireceğiz” dedi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

SÖZÜN ÖZÜ

SÖZÜN ÖZÜ

09:41 - 4 Ocak 2021

KILIÇLAR ÇEKİLDİ!

KILIÇLAR ÇEKİLDİ!

09:39 - 30 Aralık 2020

HAYAL KIRIKLIĞI

HAYAL KIRIKLIĞI

09:42 - 29 Aralık 2020

KAZANMAMIZ GEREKEN BİR MAÇ...

KAZANMAMIZ GEREKEN BİR MAÇ...

15:43 - 25 Aralık 2020

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku