Güncel

SGK İL MÜDÜRÜ HACI MEHMET AKDENİZ’DEN KTSO VE KESOB'A ZİYARET

SGK İL MÜDÜRÜ HACI MEHMET AKDENİZ’DEN KTSO VE KESOB'A ZİYARET

20 Ekim 2020 12:19
-A

+A

 

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırşehir İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz, Kırşehir Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Yılmaz’ı ve KESOB Başkanı  Bahamettin ÖZTÜRK'ü makamlarında ziyaret etti.
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırşehir İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz, Kırşehir Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Yılmaz’ı ziyaret etti.
(SGK) Kırşehir İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz’i makamında ağırlayan Başkan Mustafa Yılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Üyelerin durumunun yanı sıra, SGK’nın teşvik ve destekleri, kayıt dışı istihdam, Pandemi sürecinde kaynaklanan sorun ve sıkıntılar gibi başlıca konuların görüşüldüğü görüşmede ayrıca çözüm önerileri ve beklentiler üzerine de fikir alışverişinde bulunuldu.
SGK  MÜDÜRÜ AKDENİZ KESOB BAŞKANI ÖZTÜRK'Ü ZİYARET ETTİ
SGK İl Müdürü Hacı Mehmet AKDENİZ, KESOB Başkanı  Bahamettin ÖZTÜRK'ü makamında ziyaret etti.
Ziyarette Pandemi döneminde Kırşehir Esnaf ve Sanatkarının sorunları, teşvikler ve diğer konular hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
KESOB Başkanı Bahamettin ÖZTÜRK, ziyaretin sonunda SGK İl Müdürü Hacı Mehmet AKDENİZ'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku