Güncel

Şube Müdürü Yürekli'nin Kırşehir ziyareti

Şube Müdürü Yürekli'nin Kırşehir ziyareti

10 Aralık 2021 17:03
-A

+A

       Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli ve Yardımcısı Engin Kaşdaş Kırşehir'de bir dizi ziyarette bulundu. İlimiz yerel gazetelerini ziyaret eden Şube Müdürü Yürekli, gazete sahipleri ile görüş alış verişinde bulundu.
       Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli, gazetelerimiz İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli ile bir süre sohbet etti. Basın İlan kurumunun faaliyetleri hakkında bilgiler veren Şube Müdürü Yürekli, ilimiz resmi ilan alan yerel gazetelerin sorunlarına çözüm bulunması için çalışmaların devam ettiğini ve bu kapsamda ilimize ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.
Kurum hakkında genel teknik bilgiler veren Yürekli, zorlu geçen pandemi döneminin atlatılmasının ardından gazetelerin denetimlerinin normale döneceğini ifade ederek, yerel basının birlik içinde olması gerektiğinin altını çizdi.
Gazetelerimiz İmtiyaz Sahibi Sürmeli, Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli ve Yardımcısı Engin Kaşdaş'a ziyaret ve ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
İLİMİZ RESMİ İLAN  ALAN GAZETE İMTİYAZ SAHİPLERİ BİR ARAYA GELDİ       
      Basın İlan Kurumu Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli ve Yardımcısı Engin Kaşdaş ve Resmi İlan alan ilimiz gazete imtiyaz sahipleri, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile bir araya geldi. Yürekli ve ilimiz yerel basın imtiyaz sahipleri Başkan Ekicioğlu ile yerel basının sorunları hakkında istişare yaparak bilgiler verdi.
     Başkan Ekicioğlu, yerel basının şehrin olmazsa olmazıdır, yerel basının her daim yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. " diyerek,  yerel basının taleplerini dinleyip basının içinde bulunduğu ekonomik sorunlara katkı sunacaklarını ifade etti. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku