Güncel

SÜRMELİ'DEN ATA'YA ZİYARET

SÜRMELİ'DEN ATA'YA ZİYARET

11 Ocak 2019 07:40
-A

+A


Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sürmeli ve gazete muhabiri Mustafa Çavuş Kırşehir İl Tarım Müdürlüğü Basın Enfermasyon görevini yürütürken İdari ve Mali İşler Müdürlüğü görevine getirilen Yasin Ata'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ata, mevki ve makamların kalıcı olmadığını önemli olan güzel ve kalıcı hizmetlerin olduğunun altını çizdi. Ata, Kurum içerisinde birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını, hizmet seviyesini en üst seviyelerde tutacaklarını söyledi.
Öte yandan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü'de kutlayan Ata,  "Gazetecilik mesleği, toplumsal bilinci arttırmak, güçlendirmek ve kamu yararına her zaman ön planda tutmak açısından önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi ve olayların anlık olarak servis edilmesi adına önemli bir görev üstlenmektedirler. Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle ilçemizin, ilimizin ve ülkemizin sorunlarına değinen, gerek yerel gerek ulusal çapta tanıtımını yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, özel hayata saygılı bir anlayışla çalışmalarını sürdüren bütün basın mensuplarına başarılarının devamını dilerim" dedi.
Ziyaret, Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sürmeli, gazete muhabiri Mustafa Çavuş ve Ata'nın sohbetiyle devam ederken yeni göreve gelen Yasin Ata'ya görevinde başarılar dilediler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku