Güncel

Sürmeli'den Baro Başkanı Çanta'ya ziyaret...

Sürmeli'den Baro Başkanı Çanta'ya ziyaret...

21 Ekim 2021 16:06
-A

+A

       9 Ekim 2021 günü yapılan seçimlerle Baro Başkanı seçilen Onur Çanta ve yeni yönetim kurulu, görevi önceki yönetim kurulundan devralarak çalışmalarına başladı. Makamında ziyaretçilerini kabul eden Başkan Çanta ve Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri yeni görevin heyecanını yaşıyor. 
      Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli ve ekibi, Kırşehir Barosu Başkanı Onur Çanta'ya ziyarette bulundu. Ziyarette Kırşehir Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri Emre Eren, Kayhan Kurt ve Şahin Dağıstan'da Başkan Çanta ile birlikte yer aldılar. Basın ve Baro İşbirliğinin güçlendirilmesi gerektiğini belirten Sürmeli, Başkan Çanta ile görüş alış verişinde bulundu.
Sürmeli ve ekibi Kırşehir Aşıkpaşa Spor Salonu'nda gerçekleştirilen baro seçimlerinde tek aday ve tek listeyle Baro Başkanı seçilen Onur Çanta'ya hayırlı olsun temennisinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.
      Makamında ziyaretçilerini ağırlayan Başkan Çanta, severek yaptığı avukatlık mesleğinin büyük sorumluluk taşıdığını ve görevlerini en iyi şekilde icra etmek için çaba sarf ettiklerini dile getirerek, Baro Başkanlığı görevini de yönetim kurulu üyeleri ile birlikte devam ettireceğini belirtti. Kırşehir Baro Başkanlığı'nda yeni yönetim kurulu ise Şahin Dağıstan, Ümit Tosun, Emre Eren, Barış Var, Murat Dalgalı, Banu Köksal Veyisoğlu, Kayhan Kurt ve Cansu Yılmaz'dan oluştu.
      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çanta nazik ziyaretlerinden dolayı Sürmeli ve ekibine  teşekkür etti.         

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku