Güncel

Sürmeli'den kutlama mesajı

Sürmeli'den kutlama mesajı

28 Ekim 2021 15:52
-A

+A

       Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile mesaj yayımladı. 29 Ekim'in heyecanını her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla yaşandığını ifade eden Sürmeli, bugün büyük bir mutluluk ve gururla, hak ve hukuktan özgürlük ve adaletten yana olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 98. yıldönümünü kutluyorum" dedi.
Sürmeli mesajına şöyle devam etti:
      “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümünü milletçe büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız. Yüce meclisimiz bundan 98 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde “ Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir ” ilkesiyle Cumhuriyeti ilan etmiş, milletimizin çağdaş ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşması yolunda en önemli adımı atmıştır.
       Bugün bizlere düşen görev milletimizin refahını arttırmak ve ulusumuzu dünya ulusları içerisinde hak ettiği yere taşımaktır. Türk Milletinin en önemli kazanımlarından birisi Cumhuriyetimizin 98. yıldönümünde bu tarihi günün onurunu yaşamaktayız. Cumhuriyetimize birlik ve beraberlik duyguları içerisinde sahip çıkmanın hepimizin asli görevidir. Bu duygularla, tüm milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Erhan sürmeli 28 Ekim 2021 20:47

Helal olsun emmi oğlu başarılar dilerim sana

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku