Güncel

Tablet bilgisayarlar Milli Eğitim müdürlüğüne teslim edildi

Tablet bilgisayarlar Milli Eğitim müdürlüğüne teslim edildi

13 Ocak 2021 14:06
-A

+A

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) Kırşehir'deki maddi imkânı olmayan öğrenciler için temin ettiği tablet bilgisayar Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edildi.
Tablet bilgisayarlar, KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Genel Sekreter  Pınar Demir tarafından Kırşehir  İl Milli Eğitim Şevket Karadeniz' e teslim edildi.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde TOBB tarafından başlatılan ''TOBB Küçük Parmaklar'' projesi ile Türkiye genelinde pandemi sürecinde online eğitim gören ve maddi imkanı olmayan 30 bin öğrenci için temin edilen klavyeli tabletler oda ve borsalar aracılığı ile Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim edilmeye başlandı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan tablet kampanyası kapsamında, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasına gönderilen 55 adet tablet bilgisayar Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Genel Sekreter  Pınar Demir ve İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz'in katılımı ile imzalanan protokolle teslim edildi.
Başkan Mustafa Yılmaz ,Sosyal sorumluluk bilinciyle, her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere TOBB desteği ile eğitim yardımı yapıyoruz. Bu yıl yine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin öncülüğünde pandemi sonrası farklı bir adım atalım istedik. Online eğitim gören ama bilgisayar alacak maddi imkânı bulunmayan öğrencilerimize, klavyeli tablet bilgisayar hediye etmeye karar verdik. TOBB ve Odamız desteklerinin yanı sıra Üyelerimizin de destekleri ile sağlamış olduğumuz 55 adet tablet bilgisayarı ilimizde ihtiyaç sahibi çocuklarımıza Milli Eğitim Müdürlüğümüz aracılığı ile ulaştıracağız.
TOBB Ülkemizde eğitime çok büyük önem veren ve eğitimi destekleyen kuruluşlarımızdan birisidir. Online eğitim alan ve maddi durumu iyi olmayan öğrencilere Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde sağlanan 30 bin adet tablet bilgisayar dağıtımı da bunun çok güzel bir örneğidir" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku