Spor

Taekwon-Do Antrenörü Salim Demir’e Türkiye’nin dört bir yanından tebrikler yağıyor

Salim Demir: “İleride yapacağımız Taekwon-do müsabakalarına da iyi bir hazırlık sağlamış oldular. Her bir antrenörlerde birer tecrübe kazanan sporcularımız salonlarda izleyenlerden büyük alkış aldılar.”

Taekwon-Do Antrenörü Salim Demir’e Türkiye’nin dört bir yanından tebrikler yağıyor

24 Kasım 2014 07:10
-A

+A

Kırşehir’de Taekwon-do spor dalında başarılara imza atarak Kırşehir’in adını duyura Antrenör Salim Demir’e Türkiye’nin dört bir yanından tebrikler yağıyor.
Geçtiğimiz gün Antrenör Salim Demir’in 7 ilden Taekwon-do hocalarını Kırşehir’e davet ederek , 2 gün boyunca spor faaliyetleri gösteresi çalışmalarla Kırşehir’de etkinliklerde bulunmuşlardı.
Yapmış oldukları faliyetlerle Taekwon-do sporcularına büyük fayda ve tecrübe oldu.
Konu ile ilgili olarak Taaekwon-do antrenörü Salim Demir Gazeteniz muhabiri Mustafa Çavuş’a yaptığı özel açıklamada şunları söyledi:
“Bilindiği üzere geçtiğimiz gün 16-17 Kası tarihlerinde 7 ilden gelen Taekwon-do hocalarını ve sporcularını ağırladık. Yapmış olduğumuz bu faaliyetler sporculara büyük faydalar sağlayarak tecrübe elde ettiler.
“Etkinliklerimize Türkiye’nin sayılı ve başarılı antrenörleri bizzat katılarak takip ederek sporculara teknik bilgiler verdiler. 
“Sporcularımız bu antrenörlerden almış oldukları bilgilerle büyük tecrübe sahibi kazandılar.
“İleride yapacağımız Taekwon-do müsabakalarına da iyi bir hazırlık sağlamış oldular. Her bir antrenörlerde birer tecrübe kazanan sporcularımız salonlarda izleyenlerden büyük alkış aldılar.
“Türkiye’de bulunan meslektaşlarımızdan tebrikler geldi, gelmeye de devam ediyor. Sosyal medyalardan olsun, SMS yoluyla olsun bizzat arayarak tebrik eden başarılı antrenörlere teşekkür ediyorum. Yaptığımız organizasyonlarda bize büyük destek oldular.
“Yapmış olduğumuz bu etkinlikleri daha geniş çapta büyüterek, daha büyük organizasyonlar düzenlemeyi hedefliyoruz. Bizim amacımız Kırşehir’de Taekwon-do spor dalını yaymak ve genişleterek herkese başarımızı duyurmak.  Gençleri zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak spora teşvik etmektir.
“Kırşehir’de sporu sevdirmek, spora önem verdirmektir. Gençler bizi sosyal medyalardan, veya spor salonlarımızdan bizleri takip edebilirler. Boş zamanlarında gelip spor faaliyetlerimizde faydalanabilirler” dedi.   

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku