Güncel

Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden Ziraat Odasına ziyaret

Tarım ve Orman  Müdürlüğü’nden Ziraat Odasına ziyaret

27 Şubat 2019 07:12
-A

+A


Kırşehir İl  Tarım ve Orman  Müdürlüğü,  Ziraat Odası Başkanlığına yeni seçilen Kırşehir Ziraat Odası Başkanı ve yönetim kurulunu ziyaret etti.
Kırşehir İl Tarım ve Orman  Müdürü Kenan Şahin, İl Müdür Yardımcıları Cengiz Karabulak ve Suat Veyisoğlu, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Ercan Taner Öner,  İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Yasin Ata  ile birlikte  Ziraat Odası Başkanlığına  yeni seçilen  Kırşehir Ziraat Odası Başkanı Sinan Purcu’yu  ziyaret etti. Ziyarette Oda Yönetim Kurulu Üyelerinden Mehmet Akeren, Şenol Dulkadir, Süleyman Ekici’de hazır bulundu.
Ziyarette konuşan Kırşehir İl Tarım ve Orman  Müdürümüz Kenan Şahin, yeni seçilen Ziraat Odasının Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine görevlerinde başarılar dilerken, Kırşehir'de tarımın gelişmesi  noktasında atılacak tüm  adımlara ve ortak projelere hazır olduklarını söyledi.
Kırşehir Ziraat Odası Başkanı Sinan Purcu ise İl Tarım ve Orman  Müdürü Kenan Şahin,  İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken "İlimizde tarım sürekli gelişiyor. Şu an 25 bin çiftçi ilimizde ekmek yiyor. Bizler bu noktada ilimizde tarımın gelişmesi ve ilerlemesi için çalışıyoruz. Gerek eğitimler yaparak gerekse devlet desteklemelerinden faydalanılması noktasında çalışmalarımız sürecek. Tabi bu çalışmalarımızı İl Tarım ve Orman Müdürlüğüyle birlikte yapacağız. Devletin üreticimize sunduğu imkanları anlatmamız ve bundan yararlanılması noktasında sizlerle çalışmak bizler için önemli; Kırşehir çiftçisi için ortak çalışmalar yapacağız." dedi.
Ziyarette Kırşehir’de  2019 yılında yapılması planlanan çalışmalar ve tarımın gelişmesi noktasında atılacak adımlar konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku