Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Kırşehir’de Esnaf Ve Sanatkârlarla Buluşuyor ,KIRŞEHİR BAKAN PEKCAN’I AĞIRLIYOR

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Kırşehir’de Esnaf Ve Sanatkârlarla Buluşuyor ,KIRŞEHİR BAKAN PEKCAN’I AĞIRLIYOR

20 Mart 2019 07:15
-A

+A


Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bakanlık bürokratları ve uzmanlarından oluşan kalabalık bir heyetle bugün Kırşehir’e gelecek.
              Kırşehir programında Bakan’a üst düzey bürokratlar ve Bakanlığın uzmanlarından oluşan bir heyetin yanı sıra, TESK ile Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği yöneticileri de eşlik ediyor.
Bakan Pekcan Kırşehir’de esnaf ve sanatkârlara hitap edecek, geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirecek. “Esnaf Buluşması’’ kapsamında esnaf ve sanatkâr odalarının başkan ve yöneticileri tarafından hazırlanan dosyalar Bakan’a sunulacak. 
                Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan daha önce Ahilik Haftası sebebiyle Kırşehir’de yapılan kutlamalara katıldı.
                Esnaf ve sanatkâr birliklerinin Ahîlik ilkelerine dayanan tarihi Kırşehir’i Ticaret Bakanlığı için sembol şehirlerden biri haline getiriyor. 
                Ticaret Bakanlığı ahilik edep ve ahlakını tanıtılması ve yaşatılması için çok sayıda faaliyet yürütüyor. 
Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan’ın Kırşehirli olmasının Ahiliğin tanıtılması ve yaşatılması çalışmalarına hız kazandırdığı belirtiliyor.
Ticaret Bakanı Pekcan’ın da iş dünyasından gelmiş, uzun yıllar DEİK ve Kadın Girişimciler gibi önemli platformlarda yöneticilik yapmış biri olması Bakanlığın sahayla daha yakın bir ilişki kurmasını, sorunlara ve beklentileri iyi yönetmesini sağlıyor. 
               Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Sayın Bakan Ruhsar Pekcan’ın da iştirakleriyle BUGÜN Kırşehir’de gerçekleştirilecek Esnaf Buluşması’na TESK ve Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği yöneticileri de eşlik edecek.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku